|
20240
28

ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді

24 липня олімпійська українська збірна поступилася Іраку U-23 на старті турніру 1:2

24 липня відбувся матч 1-го туру олімпійського футбольного турніру у групі В між збірними Іраку U-23 та України U-23. Гра завершилася поразкою української команди із рахунком 1:2.

На 56-й хвилині Максим Таловєров штовхнув гравця суперника і рефері вирішив призначити суперечливий пенальті, а Айман Хуссейн його реалізував.

У мережі з'явився чіткий кадр моменту, на якому насправді видно, що українець поклав руки на спину опонента. Щоправда, варто відзначити і акторські здібності Хуссейна...

(265)

Коментарі 28
PETP0
Таловєров просто ідіот, навіщо взагалі було його чіпати в тій ситуації? Формальний привід для пенальті був 100%.
shoko
Це пенальті. І непрофесійні дії захисника.
916675410440
Это пенальти!    Любое нарушение в штрафной это пенальти.   А тут толчок аж ДВУМЯ руками.  Даже в гандболе это штраф.
Dfkbvj
Це баран Таловєров, явне порушення і 100% пенальті(((
Xvalenok03
Зачем вопрос в заголовке если и так все понятно - это нарушение, это карточка, это пенальти.
Wlad West
Да, это пеналь.
antt
Він подумав через три хвилини після нашого голу, що так можна, чи і  пенальті  нічим поганим не завершиться для команди?! А на перших хвилинах взагалі  зупинив мяч навіть розпасовку не зміг зробити.  Але це ж Олімпіада.
v.s0312
Судья в идеальной позиции,ему здесь и ВАР никакой не нужен!
didora
З тієї позиції нападник навряд чи забив би!!! Для чого взагалі "Талобрєдов" його трогав??? Добре що хоч на Євро-24 не грав. А то і там би начудив. Але і нападникам нашим не мішало б трохи краще зіграти і забити більше!
Pasport123
Ну і чудик
Likarua
А коли м'яч в руку попав іракцю, там не було пенальті??? 😡
suforza1921
Скажу так. В Німеччині та, особливо, Англії, таке навряд чи поставили б. Нападник ще більше симулював, ніж Таловєров штовхав. І тут виміряється сукупність і глибина провини кожного з учасників епізоду. А от у Іспанії й Італії могли б поставити. Інша справа, навіщо цей контакт руками зі спиною суперника, якщо ти бачиш по всіх попередніх свистках цього недорефері, що він тридвараз??? Тим більше цей підстрелений "льотчик" з піднятими угору руками не становив загрози ніякої від слова "зовсім"???І цей епізод вплинув на весь подальший хід матчу і, головне, на його результат...
GloryUkraine
Не пенальті, коли Кукурелья грає рукою в штрафній.😁
inflicted
Вдале фото. Легкий дотик був, але це не пенальті. В Судані напевно пенальні. О, чекайте, в Судані є футбол?