ТМ. Челсі без Мудрика не обіграв Рексгем, перемога Арсеналу над Борнмутом

Англійські клуби провели товариські поєдинки

3871
10

Лондонський «Челсі» в рамках заокеанського турне по США провів спаринг із «Рексгемом» з Уельсу.

Гра, яка відбулася в Каліфорнії, завершилася внічию 2:2. «Пенсіонери» першими досягли успіху - гол забив Крістофер Нкунку, який за своєю ігровою позицією є конкурентом українського вінгера Михайла Мудрика. Утім, потім гравцям «Челсі» довелося відіграватися, що вони зробили лише під завісу зустрічі.

До слова, Мудрик у матчі на полі так і не з'явився.

Лондонський «Арсенал» помірявся силами з «Борнмутом».

Поєдинок, який побачили в американському Карсон-Сіті, приніс нічию 1:1 в основний час. А в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 перемогли «каноніри».

За «Арсенал», починаючи з 62-ї хвилини, грав українець Олександр Зінченко. У післяматчевих 11-метрових він став автором одного з голів своєї команди. За «Борнмут» у старті весь матч відіграв Ілля Забарний, який на 33-й хвилині відзначився попередженням.

Товариські матчі

Челсі – Рексгем – 2:2

Голи: Нкунку, 35, Угочукву, 82 – Болтон, 58, Мерріотт, 71.

Арсенал – Борнмут – 1:1, пен. 5-4

Голи: Вієйра, 18 – Семеніо, 73.

(31)

Тарас МИХАВКО: «Слабких суперників у півфіналі Євро немає»
Футбол | 25 липня 2024, 16:20 0

Захисник юнацької збірної України поділився очікуваннями від матчу проти Франції

ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді
Олімпійські ігри | 25 липня 2024, 04:59 28

24 липня олімпійська українська збірна поступилася Іраку U-23 на старті турніру 1:2