Що відбувається на Олімпіаді? Аргентина програла, команди дограли 3 хвилини

Дивний старт футбольного турніру на Олімпіаді

9141
12
Getty Images/Global Images Ukraine

Перший день олімпійського футбольного турніру відзначився скандалом. Матч суперників України по групі Аргентини та Марокко завершився з рахунком 2:2, а аргентинці зрівняли рахунок на 90+16 хвилині.

Однак після цього почалися заворушення на трибунах, гравців обох команд почали закидати пляшками, стаканчиками та фаєрами.

У результаті після матчу було вирішено скасувати гол збірної Аргентини через офсайд та дограти три хвилини. Команди о 20:00 вийшли на поле, зіграли три хвилини, відзначились двома фолами та завершили зустріч.

У підсумку збірна Аргентини програла стартовий матч з рахунком 1:2.

Олімпійський футбольний турнір. Група B

Аргентина U-23 – Марокко U-23 1:2
Голи: Сімеоне, 69 – Рахімі, 45+2, 51 (з пен)

Аргентина: Руллі, Гарсія (Ечеверрі, 83), Ді Чезаре, Отаменді, Солер (Аміоне, 69), Ессе (Фернандес, 69), Медіна, Зенон (Сімеоне, 56), Алмада, Бельтран (Гондоу, 69), Альварес

Марокко: Ель-Каджулі, Хакімі, Букамір, Таркаллін, Ель-Оуаді, Ель-Аззузі (Некаш, 80), Річардсон, Бен Сегхір (Кечта, 79), Акхомах (Еззалзулі, 59), Ель-Ханнус, Рахімі

(103)

Світоліна з легендами візьме участь у жеребкуванні тенісного турніру ОІ-24
Олімпійські ігри | 24 липня 2024, 19:48 0

На жеребкуванні також будуть присутні Маррей, Ваврінка, Надаль і Кербер

Коуч Партизана: «Шок. Динамо показало, наскільки попереду у всіх елементах»
Футбол | 24 липня 2024, 01:45 5

Александар Станоєвич провів прес-конференцію після фіаско в 1-му матчі Q2 ЛЧ 2024/25