|
1941
0

Коуч Партизана: «Шок. Динамо показало, наскільки попереду у всіх елементах»

Александар Станоєвич провів прес-конференцію після фіаско в 1-му матчі Q2 ЛЧ 2024/25

ФК Партизан. Александр Станоєвич

​23 липня відбувся перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/24 між командами Динамо та Партизан.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок пройшов на стадіоні Арена-Люблін. Гра завершилась із рахунком 6:2 на користь українського колективу.

Після завершення зустрічі головний тренер сербського клубу Александар Станоєвич провів прес-конференцію, на якій прокоментував фіаско своїх підопічних:

«Невтішний для нас результат. Ми досить наївно та легко пропустили голи, Динамо показало нам, наскільки вони попереду нас у всіх елементах футбольної гри. Нам потрібно дещо виправити та продовжити роботу. Це показник того, де ми знаходимося по відношенню до Ліги чемпіонів.

Із серйозними командами такого не буває. Перший тайм був рівним, вони контролювали гру, нам не погрожували, але в результаті все повністю перевернулося. У другому таймі вони нас просто переграли, були фізично кращими.

Це був справді шок, на фініші вони забили три голи. Ми сказали гравцям намагатися забивати та залишатися у грі. Нам вдалося скоротити відставання, але ми не витримали їхнього ритму та швидкості, пропустили гол, і тоді все вирішилося.

Звичайно, важко вийти до наступного раунду, бо була різниця не лише у голах, а й у грі. Ми не можемо так грати, нам треба зробити висновки, ми намагалися нав'язати свою гру, ми можемо намагатися. Якщо ми граємо, то маємо піднятися, ми маємо рухатися вперед», – заявив Станоєвич.