ЧС з хокею U-18. Україна завершила турнір перемогою

Складна перемога над збірною Австрії

12917
12
ФХУ

Збірна України U-18 з хокею провела останній матч на юнацькому чемпіонаті світу з хокею, суперником була Австрія U-18. Зустріч завершилась з рахунком 3:2 на користь збірної України.

Незважаючи на те, що Австрія тільки повернулася до Дивізіону 1A, команда показала хороший хокей, продемонструвавши великий опір. Австрійці двічі вели у рахунку, але українці знаходили сили відігратися.

Наприкінці третього періоду Україна не реалізувала одну більшість, але на останній хвилині здобула ще одну чисельну перевагу та оформила переможну шайбу (у порожні ворота, оскільки суперник ризикнув зняти воротаря).

3:2 Україна набирає 13 очок і тимчасово вийшла на перше місце, проте Німеччина виграла останній матч турніру у Данії 6:4 і завершила ЧС першою.

Німеччина підвищується у класі, Україна залишається у Дивізіоні 1A.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Україна U-18 – Австрія U-18 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Шайби: 32:17 Коларик (Хайбок) - 0:1, 34:56 Трущенко (Шульга, Сімчук) - 1:1, 37:58 Колер (Вашинг) - 1:2, 48:02 Шульга (Гапоненко, Євтехов - більш) - 2:2, 59:17 Шульга (Кураєв) - 3:2

Воротарі: Левшин – Хайм