Є невеликий шанс на підвищення у класі

18851
2
ФХУ

20 квітня збірна України U-18 проведе останній матч на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A, суперником буде Австрія U-18.

Збірна України зараз посідає у таблиці друге місце з 10 очками, лідирує Німеччина з 11 пунктами. Українські хокеїсти зберігають невеликі шанси на перше місце та підвищення у класі.

Для виходу в елітний дивізіон Україні потрібно обіграти Австрію, гра розпочнеться о 14:00. У разі перемоги команді доведеться чекати на останній матч турніру між Німеччиною та Данією.

Данія вже врятувалася від вильоту, тому навряд чи буде дуже вмотивованою. Німеччині вистачить навіть перемоги в овертаймі чи по булітах – за рівності очок у німців перевага за рахунок перемоги над Україною в овертаймі в особистій зустрічі.

У результаті за тур до кінця юні українці можуть як фінішувати першими, так і стати третіми у разі поразки у матчі з Австрією.