17.04.2024 15:30 – FT 1 : 3
3 грудня 2023 матч перервано на 2-й хв через повітряну тривогу. Догравання – 17 квітня 2024 року

Попередження: Дмитрук, 60, Кисіль, 90+1 – Ярмоленко, 55, Ванат, 75

«Минай»: Бандура – Дмитрук, Скиба, Нємчанінов, Кисіль – Вакула (Корнійчук, 88), Петько, Вітенчук (Семотюк, 66), Кораблін (Гунічев, 87) – К. Попов (Ременяк, 46), Демиденко (Устименко, 46).

Запасні: Росул, Кемкін, Вашкеба, Тищук, Піддубний, Матюшенко.

«Динамо» Київ: Бущан – Дубінчак, Дячук, Д. Попов, Тимчик – Андрієвський – Кабаєв (Шапаренко, 46), Буяльський (Шепелєв, 61), Ярмоленко (Діалло, 61), Волошин – Ванат (Пономаренко, 89).

Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Караваєв, Супряга, Михавко, Царенко, Біловар, Беніто.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

17 квітня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Підкат від Кисіля під Попова на лівому фланзі атаки.

17 квітня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

17 квітня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

На заміну Ванату вийшов Пономаренко.

17 квітня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Корнійчука випустили замість Вакули.

17 квітня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Корабліна замінив Гунічев.

17 квітня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл від Дубінчака з лівого флангу на дальній завершив Волошин.

17 квітня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Діалло прострілив із лівого флангу штрафного, але захисники перехопили.

17 квітня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Волошин ударом із правого флангу штрафного у Кисіля заробив кутовий.

17 квітня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Дубінчак фолом наздогнав Ременяка під час ривку того правим флангом атаки.

17 квітня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ШТАНГА! Ванат провів м'яч до правого флангу штрафного на дриблінгу, після чого пробив у ближню стійку.

17 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ванат зачепив голову Бандури на лівому фланзі штрафного.

17 квітня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Бущан потягнув удар Устименка під ближню стійку з правого флангу штрафного.

17 квітня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ! Точно в Бущана добив відскок на лівому куті воротарського Семотюк.

17 квітня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Андрієвський заблокував на кутовий простріл Устименка з правого флангу.

17 квітня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Семотюк гратиме замість Вітенчука.

17 квітня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ! Попов замикав подачу кутового з правого флангу на ближню стійку, але головою пробив над воротами.

17 квітня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Діалло випустили замість Ярмоленка.

17 квітня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Буяльського замінили на Шепелєва.

17 квітня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Фол від Дмитрука проти Шапаренка на правому фланзі оборони.

17 квітня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Вакула зіграв на відскоку перед штрафним від подачі з лівого флангу, але отримав по ногах від Волошина.

17 квітня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Кисіль на лівому фланзі обіграв Ярмоленка, а той його збив.

17 квітня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Ременяк у зоні перед штрафним відкинув праворуч на Вітенчука, а той пробив повз ближню стійку.

17 квітня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Шапаренко отримав передачу з лівого флангу від Дубінчака перед штрафним, але пробив повз ближню стійку.

17 квітня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Корбалін розстріляв ближню дев'ятку з передачі Вакули з лівого флангу до пів кола перед штрафним.

17 квітня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ременяк вийшов замість Кіріла Попова.

17 квітня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Демиденка поміняли на Устименка.

17 квітня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Кабаєва замінили на Шапаренка.

17 квітня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

17 квітня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

На кутовий ліворуч перевели удар Буяльського із зони перед штрафним.

17 квітня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Ярмоленко зачепив ненавмисно Кисіля на правому фланзі атаки.

17 квітня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Андрієвський влучив ударом у дотик із лівого флангу штрафного в захисника перед собою.

17 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Вітенчук перед власним штрафним не дав Буяльському п'ятою розвернути пас Дубінчака з лівого флангу.

17 квітня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Демиденко явно не встигав за закиданням на правий фланг атаки.

17 квітня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кораблін упав на правому фланзі атаки від поштовху Андрієвського.

17 квітня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Нємчанінов невдало підставив ногу на ближній під простріл Ярмоленка з правого флангу штрафного.

17 квітня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Буяльський м'яко піднімав до лівого флангу воротарського на Волошина, але той у падінні не пробив повз Бандуру.

17 квітня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Денис Попов на лівому фланзі штрафного легко зупинив просування Демиденка з м'ячем.

17 квітня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кораблін рикошетом від захисника спрямував подачу з правого флангу на дальній кутовий.

17 квітня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Буяльський дав стінку Волошину на лівому фланзі штрафного, а той пробив повз дальню стійку.

17 квітня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ! Андрієвський зльоту замикав відскок від Дмитрука під час подачі з правого флангу, але запустив м'яч над воротами.

17 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Волошин підіграв Ванату на правий кут воротарського, але той пробив у Бандуру.

17 квітня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Захисники не пустили до Ваната передачу п'ятою на лівому фланзі штрафного від Ярмоленка.

17 квітня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Андрієвський здалеку з лівого флангу пробив повз протилежну стійку.

17 квітня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Лінія пресингу номінальних гостей уже сягає чужого штрафного.

17 квітня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Тривають стартові атаки від Динамо.

17 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський перед штрафним перевів передачу з лівого флангу від Дубінчака в стінку на Ваната, а з передачі Владислава пробив у ближній кут.

17 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Нарешті в грі – Динамо атакує.

17 квітня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Учергове Сетанта підводить із трансляцією.

17 квітня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 квітня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 квітня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 17-го квітня, відбудеться поєдинок 16-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться закарпатський «Минай» і «Динамо» Київ. Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 15:30.

Попереднього разу, коли команди мали зустрітися між собою на початку грудня минулого року, вони навіть встигли вийти на поле і ввести м'яч у гру. Але потім пролунала повітряна тривога, а по її закінченні ми дізналися, що на стадіоні «Минай» немає освітлення. Цікава історія, але тепер світло точно буде, бо грати будуть у Києві формально на полі «Динамо». І команді Шовковського що тоді, що зараз необхідно виключно перемагати, тому що «Шахтар» свій перенесений матч зіграє на день пізніше і чекатиме осічки конкурентів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Динамо» Київ.