Сонливе марнотратство. Україна U-17 розпочала Євро-2024 з поразки Сербії
Команда Юрія Мороза не використала купу нагод, аби відігратись
![Сонливе марнотратство. Україна U-17 розпочала Євро-2024 з поразки Сербії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/24/orig_684906.jpg)
Збірна України з футболу серед юнаків віком до 17 років – нечастий гість на європейській міжнародній першості. На жаль, але це – сумна правда. Сім років минуло від тоді, коли «синьо-жовті» востаннє пробивались до фінальної частини чемпіонату Європи, а говорити про те, що ми ніколи в історії не долали навіть груповий етап у цьому змаганні, напевно, зайвий раз не варто.
Порушити неприємну традицію – завдання перед командою Юрія Мороза було цілком очевидним, тож у групі з господарями турніру, представниками Кіпру, Сербією та Чехією, Україна мала віднайти свій квиток до плей-оф. Бо хто його знає, коли наступного разу випаде така нагода, адже майбутні зміни регламенту принесуть зменшення кількості учасників, тож і шансів навіть пограти в основній частині Євро стане значно менше.
Проте навіть із такими очевидними налаштуваннями на гру одразу ввімкнутись наша команда не змогла. На другій хвилині просто не дограли в позиційній обороні й дали покласти Макевичу дальній удар у ліву дев’ятку. Гол, звичайно, видовищний, але нам від того не легше. Бо спочатку треба було стримати тих сербів від спроб розвину успіх, а як це робити, коли в захисті подекуди відбувались неаргументовані втрати м’яча та поганий вибір позицій. Напевно, де в чому й пощастило, що команда Дам’яновича цим більше не скористалась.
Грати так, як Україна може грати в атаці, ми почали десь від завершення першої пів години ігрового часу. І одразу почали діставатись Степанова передачі з глибини, але тому заважав воротар проявити свій бомбардирський хист. Кілька цікавих стандартів також були за нами, а під час одного з них тільки дивом не забив Третяк.
Очевидно, що це команда Мороза тільки закладала підґрунтя на другу половину зустрічі, тому ми просто чекали. Тренер ще й підкинув пару класних замін по перерві, тож «синьо-жовті» одразу полетіли в атаку. Але! Реалізація – страшне слово для нас цього вечора. Бо як не скористався своїми трьома моментами свіжий Редушко майже одразу – велике питання.
Його партнери за атакою теж не дуже тішили в цьому плані в подальшому. Наче й розривати захист суперників виходило, але цей воротар Йованович піймав кураж, тож переграти його так і не вдалось. А коли вже й серб не міг урятувати власну команду, то влучність підводила наших виконавців. При цьому динаміка гри в другому таймі була за нами з шаленою перевагою, що дає певну надію. Але відсутність очок після першого туру відверто гнітить.
У другому турі ми гратимемо проти Чехії на цій арені, а Сербія зустрінеться із господарями турніру – Кіпром.
Чемпіонат Європи U-17. Груповий етап. Група A. 1-й тур.
Сербія U-17 – Україна U-17 - 1:0
Гол: Макевич, 2
Попередження: Бубанья, 38, Младенович, 39, Мілославльєвич, 68, Костов, 90+4 – Редушко, 46, Стрільчук, 60
Сербія U-17: Йованович – Стоянович, Мілосавльєвич, Роганович, Бубанья – Васілич, Макевич, Костич (Дам’янович, 67) – Младенович (Джорджевич, 71), Цветкович (Премович, 86), Костов.
Україна U-17: Макаренко – Стрільчук, Дігтяр, Третяк, Шелекета – Оліченко (Вакулюк, 64), Драган (Сорока, 46), Люсін (Редушко, 46) – Бондар (Денисов, 64), Степанов, Богданов (Попов, 77).
Арбітр: Якоб Суннберг (Данія).
Стадіон: «Тасос Марку» (Паралімні, Кіпр).
Удари (у площину): 9 (6) – 15 (9)
Кутові: 4 – 4
Офсайди: 0 – 3.
СЕРБІЯ U-17 - УКРАЇНА U-17. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 25°C
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695742.jpg)
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695742.jpg)
Дивіться відеоогляд товариського матчу
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695749.jpg)
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/95/thumb_459036.png)
![maks_krot](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/95/thumb_459036.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![turist86](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![Лига](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![](/images/smiles/sad.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/35/thumb_447181.jpg)
![Андрій Заліщук](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/35/thumb_447181.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/166/thumb_473321.jpg)
![LexХХХ](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/166/thumb_473321.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![DK1961](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Fuz1982z](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vazazh](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Iigor6583](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449183.jpg)
![Ostap Sweet Cherry](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449183.jpg)