МОРОЗ: «Не зуміли реалізувати моменти. Але ще нічого не втрачено»

Наставник збірної України U-17 прокоментував поразку від Сербії

907
1
УАФ. Юрій Мороз

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз прокоментував поразку від команди Сербії (0:1) у стартовому матчі на чемпіонаті Європи 2024:

«У другому таймі ми мали перевагу, але не змогли реалізувати ті моменти, які були. Але в нас є ще два матчі, будемо готуватися, не все ще втрачено.

Швидкий гол сербів не зламав нашу тактику, але трохи нас збентежив. Хлопці в першому таймі трохи програвали боротьбу, і цей пропущений м'яч був саме через це. Притиснулися до власних воріт, а суперник пробив і влучив.

Як ви бачите, є якесь невезіння. Степанов добре рухався, мав багато моментів, але все йшло поруч із ціллю. Заміни підсилили нашу гру. Вийшли Редушко й Сорока, з’явилася структурна гра в середині поля, володіння м’ячем. Але це футбол – хто забиває, той і здобуває перемогу.

Наша стратегія на турнір? Ця поразка мало що змінить. Треба виходити й перемагати в кожній грі. У нас сьогодні була розмова з Андрієм Шевченком перед матчем. Він зустрівся з нами, побажав успіху. Також хочу подякувати за підтримку українським фанатам».