Челсі з Мудриком втратив перемогу над аутсайдером АПЛ на 90+3-й хвилині

Гра завершилася з рахунком 2:2, Михайло з'явився на полі на 82-й

7236
14

7 квітня відбувся матч 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги між командами «Шеффілд Юнайтед» та «Челсі». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Голами за лондонців відзначилися Тіаго Сілва (11) та Ноні Мадуеке (66). У господарів м'ячі забили Джейден Богл (32) та Олівер Макберні (90+3).

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав зустріч на лаві для запасних і вийшов на поле лише на 82-й хвилині замість Мадуеке, відігравши загалом 17 хвилин (з урахуванням доданого арбітром часу).

❗️ Більше новин про АПЛ читайте у Telegram!

Зараз «Челсі» посідає 9-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії. У підопічних Маурісіо Почеттіно 44 пункти.

«Шеффілд Юнайтед» є явним аутсайдером АПЛ. В активі «клинків» всього 16 очок.

Раніше 7 квітня відбувся ще один матч 32-го туру АПЛ «Манчестер Юнайтед» – «Ліверпуль», у якому було зафіксовано підсумковий рахунок 2:2.