ПОЧЕТТІНО: «Шеффілд створив не так і багато моментів»

Аргентинський фахівець прокоментував нічию з аутсайдером

646
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно підбив підсумки матчу з «Шеффілд Юнайтед». Нагадаємо, «сині» на останніх секундах втратили перемогу (2:2) і встановили антирекорд сезону в АПЛ.

«Думаю, «Шеффілд» створив не так багато моментів, але вони не переставали вірити, а ми, звісно, не контролювали перебіг гри. Ми не змогли впоратися з їхнім тиском і пропустити на останніх хвилинах було дуже неприємно.

Деякі гравці були втомлені, тому що ми багато граємо. Сьогодні не варто шукати виправдання, в останні кілька хвилин ми мали переламати хід матчу – саме тому ми опинилися в такому становищі.

Ми забиваємо, але проблема в тому, що ми часто пропускаємо, але ми продовжуватимемо працювати і вірити.

Наші молоді гравці мають бути сильними і впевненими – тепер головне продовжувати йти вперед. Важливо бути жорсткими, відповідальнішими і більше намагатися – молоді хлопці мають бути стабільними.

Після Кубка ліги команда набирає обертів, але сезон розпочався дев'ять місяців тому, і це позначається на її становищі. Іноді буває непросто, адже ми маємо молодий склад. Ми готуємо команду на наступні кілька років та закладаємо основу», – сказав наставник лондонського клубу.