12 березня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 березня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 березня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Відверто не вдався удар із правого флангу штрафного в Зубкова.

12 березня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! Удар із правого флангу штрафного від Траоре пролетів повз дальню стійку.

12 березня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Криськіву в ноги підкотився Кораблін на лівому фланзі оборони.

12 березня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Замість Гунічева з'явився Устименко.

12 березня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Попов гратиме замість Ременяка.

12 березня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Сікана поміняли на Траоре.

12 березня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Бондаренко пробивав із правого флангу штрафного з передачі Криськіва в дальній, але Кемкін парирував.

12 березня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Азарові на ближній прочитав передачу Гунічева з лівого флангу.

12 березня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Замість Вітенчука на поле вийшов Семотюк.

12 березня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Цуканов вийшов замість Кевіна.

12 березня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

На кутовий заблокував Кемкін простріл із правого флангу від Зубкова.

12 березня о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Зубков здалеку з правого флангу запустив закручений удар над воротами.

12 березня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Петько підставився на центральному вході до штрафного під удар Криськіва.

12 березня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Офсайд у Сікана в центральній зоні перед штрафним під час передачі Судакова з лівого флангу.

12 березня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Азарові на лівому фланзі штрафного скинув під удар Кевіну, але партнер запустив м'яч на трибуни.

12 березня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Ефектно піймав Різник подачу Дмитрука з правого флангу на дальню стійку однією рукою.

12 березня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Кевін зіграв до лівого флангу штрафного на Судакова, а той пробив точно у воротаря.

12 березня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Зубков пробив із правого флангу штрафного низом повз ближню стійку.

12 березня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Корнійчука замінили на Корабліна.

12 березня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 березня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

МОМЕНТ! Гунічев обікрав на правому фланзі атаки Матвієнка, після чого змістився до штрафного й пробив здалеку повз ближню стійку.

12 березня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Шахтар намагається забити третій і відпочивати після перерви.

12 березня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

12 березня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Дальній удар від Коноплі з правого флангу блокував захисник.

12 березня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ШТАНГА! Від Кемкіна передача Азарові з лівого флангу штрафного відскочила на дальній бік поля для Коноплі, який пробив зльоту в ближній каркас воріт.

12 березня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Азарові пробив здалеку з лівого флангу повз протилежну стійку.

12 березня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Простріл Ременяка з правого флангу від ноги Бондаренка полетів у ближній, але Різник витягнув.

12 березня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Забив коліно Кевін під час підкату на чужій половині.

12 березня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Удар Судакова низом із лівого флангу штрафного повз ближню стійку.

12 березня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Зубков здалеку з правого флангу пробив під ближню стійку, де перед собою відбив Кемкін, після чого Конопля віддав відскок на Бондаренка в центр, а тому завадив пробити захисник. Кутовий.

12 березня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кевін перехопив передачу Вакули з лівого флангу захисту перед чужим штрафним, зіграв на Сікана, а той пробив у лівий кут!

12 березня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Навіс від Азарові з лівого флангу вибили за межі штрафного захисники.

12 березня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Якісь проблеми в Сікана.

12 березня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Судаков із пенальті пробив у праву дев'ятку.

12 березня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ПЕНАЛЬТІ! Корнійчук сфолив проти Коноплі.

12 березня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Корнійчук збив Коноплю на лівому фланзі штрафного.

12 березня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Кемкін біля правої стійки власних воріт забрав дальній постріл Кевіна з лівого флангу.

12 березня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ! Судаков заходив до лівого флангу штрафного з ударом у дальній, але воротар витягнув.

12 березня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Заблоковано два послідовних простріли від Шахтаря з лівого флангу.

12 березня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Кевін перекинув п'ятою м'яч над Чуєвим на лівому фланзі, а той його збив.

12 березня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Зубков із лівого флангу бив під ближню стійку, але Кемкін відбив на кутовий.

12 березня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Навіс Кевіна з лівого флангу штрафного полетів під поперечину, але Кемкін парирував.

12 березня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Тиск Шахтаря на чужі ворота продовжується.

12 березня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

У головного рефері проблеми із зв'язком.

12 березня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Шахтар поки що виносить суперників уперед ногами. Але без голів.

12 березня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

ШТАНГА! Бондаренко покотив на Азарові до лівого флангу, той здалеку пробив, але влучив у протилежний каркас воріт.

12 березня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Завадив пробити зльоту Кевіну Судаков на дальній стійці під час подачі Зубкова з правого флангу.

12 березня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Поганий удар у дотик від Бондаренка в центрі штрафного на завершення прострілу з правого флангу.

12 березня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шахтар одразу побіг атакувати.

12 березня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 березня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 12-го березня, відбудеться поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і закарпатський «Минай». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 18:00.

Колектив Марино Пушича насправді за підсумками минулих вихідних очолив чемпіонські перегони в УПЛ. Але це зовсім нічого не означає на даному етапі сезону, оскільки і самі «гірники», і київське «Динамо», ще не всі свої матчі встигли провести. А поки ми будемо чекати настання цього урочистого моменту, «Шахтар» прийме головного аутсайдера поточного розіграшу. Але вже не такого вже й безнадійного – першу перемогу в сезоні «Минай» відсвяткував над «Металістом 1925» за два тури до цього.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Минай».