09.05.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:0 2 : 2

Баєр – Рома – 2:2. Історичний камбек. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи

4152
0

У Леверкузені відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи між місцевим «Баєром» та італійською «Ромою».

В Італії чемпіон Бундесліги здобув комфортну перемогу (2:0), але це не завадило їм розпочати гру першим номером. У перші 40 хвилин «вовків» кілька разів врятував воротар і раз йому на допомогу прийшла стійка. За кілька хвилин до свистка на перерву чи не перша атака «Роми» завершилася призначенням пенальті – Паредес реалізував удар.

Другий тайм також розпочався дуже активно, але цього разу обидві команди створювали моменти. На 65-й хвилині клуб Серії А отримав знову пенальті – Паредес оформив дубль.

Команда Алонсо почала грати ще активніше. В черговий раз у сезоні «фармацевти» зуміли в останні хвилини перевернути все і зробили камбек, який дозволив встановити неймовірний рекорд.

Ліга Європи. 1/2 фіналу. Матч-відповідь (перша гра – 2:0)

Баєр – Рома – 2:2

Голи: Манчіні, (83, автогол), Станішич, 90+7 – Паредес (43 і 66 – обидва з пенальті)

ГОЛ! 0:1. Паредес, 43 хв (пен)

ГОЛ! 0:2. Паредес, 66 хв (пен)

ГОЛ! 1:2. Манчіні, 83 хв (автогол)

ГОЛ! 2:2. Станішич, 90+7 хв.