Попередження: Тапсоба, 20, Вірц, 89 – Манчіні, 20, Паредес, 27

«Баєр»: Коварж — Інкапіє, Та, Тапсоба, Фрімпонг (Станішич, 90) — Паласіос, Джака — Грімальдо (Коссуну, 90), Гофманн 9вірц, 81), Адлі — Гложек (Шик, 74)

Запас: Градецкі, Ломб, Андріх, Артур, Боніфейс, Вірц, Іглесіас, Коссуну, Пуерта, Станішич, Телла

«Рома»: Свілар — Анхеліньо (Смоллінг, 81), Ндіка, Манчіні, Спінаццола (Залевськи, 21) — Крістанте, Паредес, Пеллегріні (Абрахам, 81) — ель-Шаараві, Лукаку, Азмун (Бове, 72)

Запас: Патрісіу, Ауар, Бальданці, Дібала, Абрахам, Карсдорп, Льоренте, Санчеш, Смоллінг, Челік

Стадіон: «Бай-Арена» (Леверкузен, Німеччина)

10 травня о 0:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

09 травня о 23:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +7

ГГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

СТАНІШИЧ!!!! 2:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Якраз з тієї точки, звідки не забивав Фрімпонг, прибрав захисника і справа пробив у дальній кут!!!!

09 травня о 23:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +5

Момент!!!!

Шик вибіг в контратаку і вирішив перекидати Свілара майже з центра поля, трохи не влучив!!!

09 травня о 23:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

Баєр атакує, дуже хоче зрівняти і не програти.

09 травня о 23:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

сСім хвилин додано.

09 травня о 23:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Заміни в Баєра.

Станішич замість Фрімпонга, Коссуну замість Грімальдо.

09 травня о 23:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Перед цим Фрімпонг знову виходив на ворота справа і знову не пробив Свілара.

09 травня о 23:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Вірц фолить.

88’

Свілар відбив ще один удар Фрімпонга справа з гострого кута.

09 травня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Момент!

Фрімпонг розхитав захисника і права пробив низом - Свілар ногами відбив!

09 травня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

ГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Грімальдо подав кутовий і Манчіні випадково зрізав у порожній кут своїх воріт!

09 травня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміна в Баєра.

Вірц замість Хофманна.

09 травня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміни в Роми.

Смоллінг замість Анхеліньо, Абрахам замість Пеллегріні.

09 травня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Баєр атакує і дуже багато ударів по воротах, але захисники і воротар римлян самовіддано відбивається.

09 травня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Шик міняє Гложека.

09 травня о 23:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Заміна в Роми.

Бове замість Азмуна.

09 травня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

ГГГГООООЛЛ!!!!!!!!!!!!

Паредес з точки зробив рахунок 0:2. Коларж стрибнув наліво, Паредес пробив під протилежну штангу.

09 травня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Пенальті!

Арбітр довго перевіряв епізод з грою рукою Гложека в своєму штрафному і все ж призначив ще один пенальті!

09 травня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Момент!

Гложек б'є між ногами Ндіка і Свілар зумів зреагувати!

09 травня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Коларж відбиває в сторону ще один дальній удар ель-Шаараві низом!

09 травня о 23:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Момент!

Коларж не втримав м'яч після дальнього удару, пощастило, що ніхто не прибіг добивати!

09 травня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Момент!

Дальній удар Адлі прокотився поруч з правою штангою!

09 травня о 23:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Пас Джаки на Хофманна врозріз вийшов трохи засильним.

09 травня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Удар Крістанте з лінії штрафного вийшов у руки воротарю.

09 травня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Баєр розривав оборону Роми, але до завершального удару справа не дійшла.

09 травня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

09 травня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

В атаці Роми не пройшов останній пас на Лукаку.

09 травня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Гравці Роми відійшли в глухий захист.

09 травня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано до першого тайму.

09 травня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Заспокоїлася гра, Баєр не зовсім вірить в пропущений гол.

09 травня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

ГГГГОООЛЛ!!!!!!!

Паредес сильно пробив по центру, Коларж полетів у кут!

09 травня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Пенальті!

Та рукамии завалив Азмуна пр подачі в штрафний.

09 травня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Свілар!!!

Воротаря Роми розстрілювали впритул, але Свілар двічі поспіль врятував після ударів Гложека та Адлі з близької відстані!

09 травня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Дальній удар Хофманна справа метрів з 17 летить мимо лівої штанги.

09 травня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Дальній удар Грімальдо блокується.

09 травня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Момент!

Паласіос б'є метрів з 25 в лівий нижній кут, м'яч влучив у штангу, тоді у спину Свілара і не встиг перетнути лінію воріт!

09 травня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Залевськи руками зупинив Фрімпонга на фланзі.

09 травня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Паредес фолить в центрі поля.

09 травня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Дальній удар Гложека під перекладину витягує воротар. Кутовий буде.

09 травня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Тим часлм у Спінаццоли пошкодження, його замінив Залевськи.

20’

Манчіні і Табсоба покарані за штовханину.

09 травня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Масова штовханина на половині Роми. Арбітру вдалося все зупинити. Виявилося, Фрімпонг не вибив м'яч.

09 травня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Спінаццола навісив справа, Пеллегріні з центру штрафного пробив у падінні головою і Коварж в падінні спіймав м'яч.

09 травня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Момент!

Паласос обігрався з партнром в стінку і пробив з лінії штрафного, Свілар відбив у сторону!

09 травня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Манчіні заблокував спробу Гложека пробити. Відзначимо, що гравець Баєра сам собі створив момент.

09 травня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Гравець Баєра заліз в офсайд. В наступній атаці Джака пробив на силу, дуже сильно і дуже високо.

09 травня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Рома з м'ячем, але просування вперед особливого немає.

09 травня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Атака Баєра справа закінчилася прострілом Гложека і виносом захисниками на кутовий.

09 травня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

09 травня о 21:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 9 травня, відбудеться поєдинок півфіналу Ліги Європи, в якому гратимуть «Баєр» та «Рома». Гра пройде в Леверкузені (Німеччина) на полі стадіону «Бай-Арена», початок – о 22:00 за Києвом.

«Баєр» сенсаційно став чемпіоном Німеччини, на даний момент не програвши в сезоні жодного матчу. «Ромі» до таких вершин далеко, команда думає, як в чемпіонаті втримати п'яте місце, яке дає право на участь в Лізі чемпіонів наступного сезону. Миулого року команди теж зустрічалися на цій стадії, у фінал вийшла «Рома» (1:0, 0:0), але навряд чи їй вдасться повторити цей успіх, оскільки перша півфінальна гра поточнго розіграшу була програна з рахунком 0:2.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Баєр» – «Рома».

(8)

Усик і Ф'юрі отримають менші гонорари ніж очікувалось. Стала відома причина
Бокс | 19 травня 2024, 15:38 6

Український боксер переміг британця у битві за титул абсолютного чемпіона хевівейту