ВІДЕО. Яскраве піро-шоу в Аргентині не допомогло господарям перемогти Боку

Арбітру довелося зупиняти матч

487
0
Sky News

Яскраву виставу влаштували вболівальники «Годой Круз» на домашньому матчі чемпіонату Аргентини проти «Боки Хуніорс».

Наприкінці поєдинку, коли рахунок був 2:1 на користь гостей, уболівальники домашньої команди вирішили влаштувати піро-шоу та випустили величезну кількість феєрверків. Один із них навіть потрапив на поле, через що арбітру зустрічі довелося призупинити поєдинок на кілька хвилин.

Така підтримка вболівальників не допомогла господарям, і матч так і завершився перемогою «Боки Хуніорс». Втрата очок коштувала «Годой Крузу» першого місця в турнірній таблиці – зараз команда відстає від лідируючого «Расінга» на два бали. А ось «Бока Хуніорс» бовтається в середині турнірної таблиці, перервавши серію з п'яти матчів без перемог.