8 листопада відбулися поєдинки 4-го туру Ліги чемпіонів 2023/24

1125
2

8 листопада відбулися поєдинки 4-го туру Ліги чемпіонів 2023/24.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Баварія обіграла Галатасарай (2:1) і достроково вийшла у плей-оф Ліги чемпіонів, набравши 12 очок із 12. Дубль оформив Гаррі Кейн.

Ман Юнайтед на виїзді програв Копенгагену у дуже результативному матчі (3:4). Господарі поля зрівняли рахунок та вирвали перемогу в останні 10 хвилин гри.

Становище у групі A: Баварія (12 очок), Копенгаген (4), Галатасарай (4), Ман Юнайтед (3).

Ліга чемпіонів 2023/24

4-й тур, 8 листопада

22:00. Копенгаген – Ман Юнайтед – 4:3

Голи: Ель-Юнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9, Лерагер, 83, Барджі, 87 – Хойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 (пен).

Вилучення: Решфорд, 42 (МЮ)

22:00. Баварія – Галатасарай – 2:1

Голыи: Кейн, 80, 86 – Бакамбу, 90+3.

Турнірна таблиця

Події матчу

90’ +3
ГОЛ ! М'яч забив Седрік Бакамбу (Галатасарай).
86’
ГОЛ ! М'яч забив Гаррі Кейн (Баварія).
80’
(7)

Коментарі 2
Falko
Про МанЮ було цікавіше, ніж тут написано. Починають весело, Хойлунд за пів години робить дубль . Що ще треба для щастя? Для щастя потрібно вилучити Рашфорда. Неприємно, але 1 тайм уже закінчується, 2:0, у перерві можна буде видохнути і перебудуватися. І тут Копенгаген забиває в роздягальню. Йому подобається - можем повторіть - і він ще раз забиває в роздягальню. У проміжному підсумку замість 2:0 на 42' МанЮ перед 2 таймом отримує 2:2 і -1 гравець. Проте не все так кепсько. Англійські герої вдесятьох реалізують пенальті й навіть виграють. І тут настає остання 10-хвилинка перед компенсованим часом і знову -2. На цьому все закінчується.
😸
Гаррі Кейн на шляху до Золотого м'яча. Хто як не він заслужив на нагороду, стількі років у футболі і досі без золотого м'ча.
Зміна клубу пішла йому на користь, хоч в мене були деякі сумніви що до Баварії, чи зможе він заграти там. Як виявилося, там в нього відкрилося друге дихання.
Але є відчуття що той м'яч знову віддадуть Месі, йому того м'яча будуть давати навіть тоді, коли він вже закінчить свою кар'єру))) пожиттєва нагорода для Месі