Ястремська відігралася з матчболів у першому поєдинку на турнірі в Римі

Даяна дивом зуміла перевернути хід зустрічі з Лаурою Зігемунд

7313
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№33 WTA) стартувала з непростої перемоги на турнірі WTA 1000 у Римі (Італія).

У матчі другого раунду українка зуміла обіграти досвідчену німкеню Лауру Зігемунд (№86 WTA), хоча суперниця вела 5:2 у другій партії, а також мала подвійний матчбол.

Рим. Друге коло
Даяна Ястремська (Україна) – Лаура Зігемунд (Німеччина) – 4:6, 7:5, 6:2

За рахунку 5:2 на користь українки в третьому сеті німкеня брала медичний тайм-аут, але це їй не допомогло.

Це була 3-тя зустріч тенісисток, українка виграла всі очні матчі.

Даяна зіграла шостий матч в основній сітці турніру в Римі, на її рахунку три перемоги.

Після Australian Open 2024 Ястремська виграла 5-й із 12 поєдинків.

У наступному раунді Даяна гратиме з Кеті Волинець (№109 WTA) або Аріною Соболенко (№2 WTA).

Раніше до третього кола вийшла Ангеліна Калініна.