Запасні: Федорівський, Кичак, Чернов, Вовкун, Осман, Муха, Фатєєв, Кляцький.

«Зоря»: Турбаєвський – Вантух, Батагов, Джордан (Снурніцин, 90), Данченко – Яцик, Жан Клод (Нагнойний, 56) – Горбач, Мічін, Антюх – Герреро.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Дришлюк, Мишньов, Головкін, Волошин, Алефіренко, Бугай, Венделл.

20 жовтня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 жовтня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Вантух отримав пошкодження.

20 жовтня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

20 жовтня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Замість Джордана дограватиме Снурніцина.

20 жовтня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Удар від Антюха з пенальті пішов у правий кут.

20 жовтня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ПЕНАЛЬТІ! Рибка стрибнув у ноги Герреро, який отримав передачу до правого флангу штрафного.

20 жовтня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МОМЕНТ! Рибка ногою парирував спробу Горбача з лівого флангу штрафного пробити під ближню стійку.

20 жовтня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Замість Косовського вийшов Слободян.

20 жовтня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Тарануху замінив Груша.

20 жовтня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Джордан збив Тарануху в боротьбі на правому фланзі захисту.

20 жовтня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Замість Мічіна гратиме Мишньов.

20 жовтня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Косовський у центрі штрафного завадив Мічіну замкнути відскок від подачі кутового з правого флангу, але на добиванні першим був Батагов.

20 жовтня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Фол у центрі поля від Батагова проти Таранухи.

20 жовтня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Зоря на чужій половині – Оболонь сидить у захисті.

20 жовтня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Карася перед чужим штрафним збив Герреро.

20 жовтня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Черненко дограватиме замість Дубка.

20 жовтня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Постріл від Горбача здалеку з лівого флангу опустився на сітку зверху поблизу ближньої дев'ятки.

20 жовтня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Тарануха трохи зачепив рукою обличчя Вантуха в боротьбі в центрі поля.

20 жовтня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Фол від Яцика біля правого кута штрафного проти Краснопіра.

20 жовтня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Нагнойний вийшов на заміну Жану Клоду.

20 жовтня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Краснопір вийшов замість Суханова.

20 жовтня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Забив голову Суханов під час зіткнення з Жаном Клодом.

20 жовтня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Оболонь чинить тиск на суперників на чужій половині.

20 жовтня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Турбаєвський потягнув удар головою від Таранухи з лівого кута воротарського, після помилки від Джордана під час спроби вибити м'яч.

20 жовтня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Кутовий на правому фланзі завершився скиданням для Приймака на ближню стійку, звідки той бив головою, але у ворота не влучив.

20 жовтня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Зоря атакує на початку другого тайму.

20 жовтня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 жовтня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Джордан від центральної лінії віддав закидання до рук Рибки.

20 жовтня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

44’

Герреро здалеку з лівого флангу пробив до рук Рибки.

20 жовтня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Дубко на лівому фланзі захисту полетів у підкаті проти Герреро.

20 жовтня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу з лівого флангу від Вантуха біля межі штрафного Герреро перетворив на удар низом у ближній кут із розвороту.

20 жовтня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Прокопенко подавав із лівого флангу штрафного на дальню стійку, де був самотнім Вантух.

20 жовтня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Знову проблеми в Зорі з побудовою атак.

20 жовтня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Рибка зіграв кулаком на виході під подачу Данченка з правого флангу.

20 жовтня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

У позиційній атаці перебуває Зоря на чужій половині.

27’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Суханов пробив із пенальті в правий кут.

20 жовтня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ПЕНАЛЬТІ! Вантух помилився з передачею головою на воротаря, після чого повалив Нагієва.

20 жовтня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Прокопенко в підкаті на лівому фланзі захисту хачепив ноги Антюха.

20 жовтня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Жан Клоду дали картку за підкат у центрі поля проти Суханова.

20 жовтня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Нагієв виконав невдалу подачу з правого флангу на дальню стійку.

20 жовтня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мороз із центрального кола зіграв праворуч на Суханова, а той другим дотиком здалеку пробив під протилежну стійку.

20 жовтня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Вантух не дав Нагієву виконати подачу з правого флангу.

20 жовтня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Герреро смикнув м'яз у центрі поля.

20 жовтня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Суханов у дотик запустив Тарануху до правого флангу атаки, після чого той пробив здалеку над воротами.

20 жовтня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Утримання м'яча від гостей на чужій половині.

20 жовтня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Не вдалась подача в Антюха з правого флангу штрафного.

20 жовтня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Двічі Тарануха з лівого флангу штрафного поцілив ударами в Турбаєвського.

20 жовтня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мічін із центрального кола штовхнув м'яч на Герреро, а той із межі штрафного пробив у лівий кут.

20 жовтня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Поїхала нога в Мороза на правому фланзі оборони, після чого він збив Яцика.

20 жовтня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Герреро отримав передачу на правий фланг атаки в офсайд.

20 жовтня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 жовтня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 20-го жовтня, відбудеться поєдинок 11-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться київська «Оболонь» і луганська «Зоря». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 17:00.

Для команди Валерія Кривенцова спеціально виділили перший слот нового туру УПЛ для того, щоб вона потім спокійно підготувалася до гри проти ізраїльського «Маккабі» Тель-Авів, але в УЄФА раптом вирішили, що одна війна може бути більш пріоритетною за іншу. У підсумку, «Зоря» найближчими двома тижнями буде думати виключно про те, як вибиратися з підвалу турнірної таблиці. Але чи дасть це зробити «Оболонь», яка не програє чотири матчі поспіль.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Зоря».