Провідний хавбек Шахтаря і збірної України отримав пошкодження
Стало відомо про пошкодження Судакова
![Провідний хавбек Шахтаря і збірної України отримав пошкодження](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/19/orig_683996.jpg)
Стало відомо, що провідний півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков отримав ушкодження та пропустить матч фіналу Кубка України проти «Ворскли».
Інформацію про травму підтвердив наставник збірної України Сергій Ребров. Про характер пошкодження інформації наразі немає.
«Шахтарю» в сезоні залишилося провести три матчі (Кубок та дві гри в чемпіонаті України), а після цього збірники вирушать до національної команди готуватися до Євро-2024.
Судаков цього сезону забив 10 голів і зробив 6 асистів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738895.jpg)
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738895.jpg)
Ман Сіті завдав поразки Ньюкаслу з хет-триком Омара Мармуша
![Джуд БЕЛЛІНГЕМ: «Я не ображав арбітра, я просто сказав «Від'є**сь»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738971.jpg)
![Джуд БЕЛЛІНГЕМ: «Я не ображав арбітра, я просто сказав «Від'є**сь»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738971.jpg)
Півзахисник мадридського «Реала» пояснив своє вилучення
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738969.jpg)
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738747.jpg)
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738877.jpg)