Запасні: Коркодим, Вовченко, Хондак, Кучеренко.

«Шахтар»: Різник – Азаров, Міроші, Чигринський, Конопля – Назарина – Криськів (Зубков, 46), Судаков (Очеретько, 76), Бондаренко (Степаненко, 76), Кащук (Швед, 72) – Келсі (Сікан, 46).

Запасні: Рудько, Гочолеішвілі, Козік, Кастілло.

26 вересня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Сікан запустив удар із зони перед штрафним суттєво вище воріт.

26 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сікан на правому фланзі штрафного посунув від м'яча Сезара, після чого прострілив на ближню для Очеретька.

26 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Назарина на власній половині отримав підкат у ноги від Гакмана.

26 вересня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

МОМЕНТ! Швед стрімко просунувся до лівого флангу під передачу за спини захисникам, після чого з меж штрафного перекидав воротаря, але не влучив у дальній кут.

26 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Кухарука збив Степаненко в пів колі перед штрафним під час відскоку.

26 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Світюха зайшов до правого флангу штрафного повз Шведа, після чого прострілив не Гайдучика, який просто не влучив по м'ячу.

26 вересня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Очеретько дістав удар по ногах на правому фланзі атаки за підсумком підкату Шарая.

26 вересня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Шарай запустив удар із зони перед чужим штрафним значно вище воріт.

26 вересня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Замість Кучерова на полі з'явився Гайдучик.

26 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Спроба спокійно потримати м'яч у себе від Шахтаря.

26 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Бондаренка поміняли на Степаненка.

76’

Судакова замінив Очеретько.

75’

МОМЕНТ! Конопля наварив на правому фланзі штрафного, після чого Шарай зробив простріл на Марусича, але Чигринського того випередив та зрізав м'яч у власні ворота, і лише дивом дотягнувся до нього Різник.

26 вересня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Світюха вистрілив здалеку з правого флангу суттєво повз ворота, після непоганого ривку.

26 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Замість Кащука на полі з'явився Швед.

71’

Владислава Шарая замінив Світюха.

26 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Ковалюк з'явився на заміну Шевченку.

26 вересня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Максимально ефектне завершення передачі на хід до лівого флангу штрафного від Бондаренка перекиданням над головою голкіпера!

26 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Яго поміняли на Станіслава Шарая.

66’

Марусича випустили замість Шестакова.

26 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бондаренко віддав поміж ніг захиснику передачу до лівого флангу штрафного на Кащука, а той із гострого кута пробив низом під дальню стійку.

26 вересня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Кащук не встигав до меж воротарського під простріл Зубкова з правого флангу.

26 вересня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Когут зупинив на лінії удар від Міроші головою на завершення подачі з лівого флангу від Кащука.

26 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

У дотик із центру штрафного Кащук завершив передачу Азарові, який до цього зіграв у стінку з Судаковим на лівому фланзі.

26 вересня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Два підкати від Шарая на правому фланзі захисту зрештою завершились фіксування фолу.

26 вересня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Назарина сфолив проти Яго поблизу до чужого штрафного.

26 вересня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Кучеров у центрі поля отримав поштовх у спину від Сікана під час боротьби за м'яч у повітрі.

26 вересня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Подача з лівого флангу від Азарові полетіла за лицьову на дальньому боці поля.

26 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

У захисника спрямував удар Конопля з правого флангу штрафного зі скидання від Зубкова.

26 вересня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Конопля з правого флангу подавав на дальню, але там був тільки Курко.

26 вересня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

А Келсі поміняли на Сікана.

26 вересня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Криськіва в перерві поміняли на Зубкова.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

26 вересня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Безадресна подача з лівого флангу від Шестакова на завершення просування.

26 вересня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Дальній постріл із лівого флангу від Криськіва пройшов вище воріт.

26 вересня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Кучеров завів м'яч до правого флангу штрафного, розвернувся, пробив у ближній низом, але для Різника то була не загроза.

26 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Назарина вдарив по ногах Гакмана, який позбавив його м'яча в центрі поля.

26 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Міроші закинув із глибини до лівого кута воротарського, де в падінні Келсі ледь пробив над воротами.

26 вересня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Шахтар забрав м'яч під власний контроль на позиційно атакує.

26 вересня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Міроші спрямував на кутовий подачу Шевченка з лівого флангу на Шестакова.

26 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Конопля зіграв до правого флангу штрафного на Кащука, той прострілив, Сезар на ближній перехопив, а Криськів із відскоку нічого не вигадав.

26 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Узагалі непомітно інтенсивності від Шахтаря.

26 вересня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Яго зіграв до лівого флангу штрафного, але Різник прочитав бездоганно.

26 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Невдала технічна дія від Криськіва під час передачі на лівий фланг атаки.

26 вересня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

У Яго пошкодження в центрі поля за підсумком боротьби з суперником.

26 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Бондаренко перевів передачу з лівого флангу поблизу себе на Криськіва, а той із кута воротарського пробив у захисника.

26 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Міроші жорстко, але в межах правил, позбавив м'яч Шестакова біля власного штрафного.

26 вересня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Шарай обіграв на правому фланзі атаки Азарові, після чого пробив із гострого кута до рук воротаря.

26 вересня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Донеччани тримають м'яч на чужій половині.

26 вересня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Яго із зони перед штрафним запустив дальній постріл над поперечиною.

26 вересня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Гагун та Шевченко невдало зіграли в стінку на лівому фланзі атаки.

26 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Непоганий початок від господарів: тримаються лінії та інколи виходять до атаки.

26 вересня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Закинули м'яч на правий фланг атаки на хід Коноплі, але засильно.

26 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Кащук на правому фланзі штрафного отримав передачу, але розібратись не зумів.

26 вересня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Конопля у воротарському головою перехопив подачу Гакмана з правого флангу.

26 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Із високою лінією пресингу розпочинає Шахтар.

26 вересня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

26 вересня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 вересня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 вересня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 26-го вересня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу Кубка України, у якому змагатимуться рівненський «Верес» і донецький «Шахтар». Матч пройде в Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 17:00.

Майже два місяці минуло з того моменту, як рівненський «Верес» став першим колективом, якому вдалось відібрати очки в чинного чемпіона України в поточному сезоні. Відтоді подібне вдавалося повторити лише «Кривбасу» та «Руху», тому «гірники» й утримують за собою лідерську позицію в чемпіонських перегонах. «Червоно-чорні» в той самий час так і не змогли вийти на стабільний рівень результатів, тому особливими досягненнями, окрім перемоги над «Чорноморцем», за цей період похвалитися не можуть. Але Кубок – зовсім інша історія, тут виправити похибку вже не вийде.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Шахтар».