22 вересня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Варакута виручив після удару Ковальця зі штрафного!

22 вересня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Господарі намагаються щось змінити у матчі.

22 вересня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Джевані неточно навісив зі штрафного.

22 вересня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

М'яч заметушився у штрафному Чорноморця, але олександрійці так і не завдали удару.

22 вересня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Перевірка ВАР на предмет влучання в руку Гучеку у штрафному Чорноморця. Пенальті не призначено.

22 вересня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Олександрії замість Савченка, Микитишина та Кулаковського вийшли Шостак, Шулянський та Андрейчук.

22 вересня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

22 вересня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

22 вересня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:4!!!

Дада зробив передачу на хід Путрі у правий кут штрафного Олександрії. Захисник Шевченка не пробив, а Бойчук зіграв на добиванні!

22 вересня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Джевані зі штрафного метрів з 25-ти несильно пробив у руки Варакуті.

22 вересня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Ковалець продовжує лежати на газоні.

22 вересня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Васильєв збив Ковальця перед штрафним Чорноморця.

22 вересня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Ковалець низом пробив з лінії штрафного, і Варакута в падінні забрав м'яч!

22 вересня о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Кузик навісив з правого флангу, і захисник головою вибив м'яч.

22 вересня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Невдала атака Олександрії.

22 вересня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:3!!!

Бойчук з лівого флангу віддав до штрафного на Брагару, а той продовжив на Кузика, який нехитрим рухом прибрав опонента і розстріляв ворота!

22 вересня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Гра йде у центрі поля.

22 вересня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Брагару з лінії штрафного обвідним ударом не влучив у ворота.

22 вересня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Бойчук з лівого флангу навісив у руки Шевченку.

22 вересня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Після прострілу Ернандеса Гучек вибив м'яч на кутовий.

22 вересня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГОООООООООООООЛЛЛ!!! 0:2!!!

Дада зробив класне закидання до штрафного Олександрії на хід Штогріну, який у дотик відправив м'яч у ворота!

22 вересня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ієде на правому фланзі на швидкості пройшов опонента, але прострілив неточно.

22 вересня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Після навісу з кутового захисник Олександрії вибив м'яч за межі штрафного. На підбиранні опинився Брагару, який завдав удару - Шевченко у падінні перевів м'яч у штангу, а на добиванні вдало зіграв Єрмаков!

22 вересня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Ієде пробив з гострого кута, і Шевченко зіграв надійно.

22 вересня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

22 вересня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Поки гра йде переважно у центрі поля.

22 вересня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Ковалець порушив правила на половині поля Чорноморця.

22 вересня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

21 вересня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 22 вересня, відбудеться поєдинок 8 туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Олександрія» та «Чорноморець». Матч пройде в Олександрії на КСК «Ніка», стартовий свисток пролунає о 19:00.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Олександрійці мають у пасиві п'ятиматчеву безвиграшну серію (3 поразки та 2 нічиї). У попередньому турі підопічні Руслана Ротаня поділили очки з «Минаєм» (1:1). «Чорноморець» набрав 12 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці. Тиждень тому одесити з мінімальним рахунком обіграли «Полісся». Минулого чемпіонату «жовто-чорні» в Одесі обіграли господарів поля з рахунком 2:1, а в Олександрії команди зіграли внічию – 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Чорноморець».

(20)

У першому турі нового сезону в УПЛ зіграють не усі команди
Футбол | 17 травня 2024, 18:59 0

Для клубів, що делегують своїх гравців до олімпійської збірної України, зроблять виняток

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років