ГРИГОРЧУК: «Гравці робили серйозні речі на полі, і це дало результат»

Головний тренер «Чорноморця» прокоментував перемогу над «Олександрією»

1155
0
ФК Чорноморець. Роман Григорчук

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу над «Олександрією» (5:1) у матчі 8-го туру УПЛ:

«У мене прийомні відчуття. Я задоволений тим, що ми здобули перемогу при досить непоганій грі. Вірю, що наші вболівальники задоволені. Було все непогано. Це дуже добре, що ми можемо робити такі кроки. Я вдячний Богу за це та можу похвалити команду. Гравці робили серйозні речі на полі. Це дало результат та обнадіює на майбутнє.

Є багато прикладів, коли команда, виграючи з великим рахунком, перестає грати. Не тільки результат можна втратити, а при втраті максимальної концентрації футболіст може або отримати травму або непотрібну жовту картку плюс дискваліфікацію.

Я так і сказав футболістам. Це велике футбольне щастя – мати 4:0 після 45 хвилин. Це треба цінувати, дякувати за це Богові і далі грати просто неймовірно сильно. Ще сильніше, ніж у першому таймі. Не сказав би, що нам це вдалося повною мірою, але немає й нарікань. При 4:0 треба скористатися психологічним станом суперника. Не скажу, що ми мали негативні моменти. Але іноді були неправильні рішення, коли можна було сильніше зіграти. Виконання було сьогодні хорошим».

ВІДЕО. Пресс-конференція Романа Григорчука після гри проти Олександрії

Події матчу

77’
ГОЛ ! М'яч забив Гай Хадіда (Чорноморець).
73’
ГОЛ ! М'яч забив Антон Кравченко (Олександрія).
45’ +2
ГОЛ ! М'яч забив Богдан Бойчук (Чорноморець).
30’
ГОЛ ! М'яч забив Орест Кузик (Чорноморець).
18’
ГОЛ ! М'яч забив Андрій Штогрін (Чорноморець).
11’
ГОЛ ! М'яч забив Віталій Єрмаков (Чорноморець).
(3)

Куртуа або Кепа. Лунін точно не зіграє у наступному матчі Реала у Ла Лізі?
Футбол | 02 травня 2024, 04:34 3

Найближчим часом Карло Анчелотті вирішить, хто гратиме проти «Кадіса»

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 4

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі