«Дніпро-1»: Кінарейкін, Кравець, Сарапій, Адамюк, Каплієнко, Білл (Ківінда, 57), Бабенко, Піхальонок (Бланко, 57), Рубчинський (Пуріта, 86), Лєнднєв (Танчик, 57), Філіппов (Когут, 75).

Запасні: Валеф, Крапивцов, Пасіч, Сваток, Горін, Горбунов, Гаджиєв.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Стадіон: «Минай» (с. Минай Закарпатської області).

13 серпня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 серпня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Момент!

Кравець після навісу з кутового пробив головою - Бандура врятував Минай!

Знову арбітр спілкується з ВАР. Можна продовжувати поєдинок.

90’ +5

Когут пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив в голову захисника та полетів вище воріт!

13 серпня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ГООООООООЛ!

Бланко переграв Бандуру!

13 серпня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

ПЕНАЛЬТІ!

Бланко грамотно підставився у штрафному майданчику. Солдат збив його.

13 серпня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 7 хвилин.

13 серпня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГООООООООЛ!

Твердохліб виводить Минай вперед. Спочатку він віддав пас на правий фланг на Гечева і зробив ривок у штрафний майданчик. Гечев зробив передачу, Твердохліб пробив головою. Його перший удар відбив Кінарейкін. З другої спроби Твердохліб вже ударом ногою відкрив рахунок.

13 серпня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Кораблін замінив Рогозинського у складі Миная.

Пуріта вийшов замість Рубчинського у складі Дніпра-1.

13 серпня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Рогозинський навісив у штрафний майданчик, Твердохліб пробив головою - Кінарейкін забрав м'яч до рук.

13 серпня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Бандура врятував Минай!

Голкіпер відбив удар Бабенка з 11-метрової позначки. Мяч полетів трохи правіше центра воріт, Бандура встиг відбити.

13 серпня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕНАЛЬТІ!

Після перегляду Копієвський вказав на 11-метрову позначку.

Більше ніж три хвилин уже розбирають арбітри цей момент...

13 серпня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Момент переглядають такий: після передачі на Рубчинського Танчик налетів на високо виставлену ногу гравця Миная, який намагався у підкаті заблокувати пас.

13 серпня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Копієвський пішов переглядати момент.

13 серпня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР переглядає момент падіння гравця Дніпра-1 у штрафному майданчику господарів.

13 серпня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Небезпечно!

Танчик прострілив з правого флангу, Рубчинський був готовий переправити м'яч у ворота, але захисник в останній момент випередив його.

13 серпня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Минай втратив м'яч у центрі поля, гості провели контратаку, яка звершилася заблокованим ударом.

13 серпня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Когут замінив Філіппова у складі Дніпра-1.

13 серпня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Рубчинський штовхнув у спину Гечева. Сам же Гечев навісив зі штрафного, однак ніхто з партнерів не зміг завдати удару.

13 серпня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Після навісу з кутового Каплієко завдав удару головою - захисник вибив м'яч з лінії воріт.

13 серпня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Небезпечно!

Гечерв завдав удару з правого кута штрафного майданчика - м'яч пролетів над поперечиною.

13 серпня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Булеза замінив Петька у складі Минаю.

67’

Минай виконав кутовий. Гечев навісив на ближню стійку, захисник вибив м'яч.

13 серпня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Петько в центрі поля небезпечно зіграв проти опонента і отримав попередження.

13 серпня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Подвійна заміна у складі Миная. Замість Панасенка вийшов на поле Ралюченко, замість Одарюка - Гечев.

13 серпня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Вітенчук пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

13 серпня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Каплієнко на чужій половині поля віддав пас на суперника. Минай намагався провести швидку контратаку, але Вітенчук та Петько діяли невдало й втратили м'яч.

13 серпня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Бабаенко збив Вітенчука, чим зірвав контратаку Миная.

13 серпня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попри вилучення Дніпро-1 продовжує більше контролювати м'яч.

13 серпня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Потрійна заміна у складі Дніпра-1. Замість Білла вийшов Ківінда, Бланко - замість Піхальонка, Танчик - замість Лєднєва.

13 серпня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Небезпечно!

Одарюк завдав удару з лінії штрафного удару. Кравець заблокував його.

13 серпня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

ВИЛУЧЕНННЯ!

Після перегляду епізоду арбітр показав червону картку Сарапію.

13 серпня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Копієвський спілкується з ВАР. Пішов переглядати момент порушення правил.

13 серпня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Підопічні Кучера контролювали м'яч, але втратили у центрі поля. Минай провів контратаку. Сарапій збив опонента поблизу штрафного майданчика та отримав попередження.

13 серпня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Панасенко у боротьбі за верховий м'яч влучив ногою в обличчя Каплієнку.

13 серпня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Твердохліб пробив з лінії штрафного майданчика, Кравець заблокував удар, м'яч пішов на кутовий.

13 серпня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ!

Філіппов зробив навіс у центр штрафного майданчика, Піхальонок пробив головою зблизька - Бандура впіймав м'яч.

13 серпня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Дніпро-1 виконав кутовий. Ніхто не зміг пробити по воротах.

13 серпня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Почалися проблеми з трансляцією. Картинка періодично зависає.

13 серпня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Швидку атаку провів Минай. Нємчанінов отримав м'яч на лівому фланзі та зробив простріл - оборонець Дніпра вибив м'яч.

13 серпня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без моментів поки що грають команди. Багато неточних передачю

13 серпня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Панасенко навісив зі штрафного удару, Каплієнко вибив м'яч зі штрафного майданчика.

13 серпня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Адамюк у боротьбі за м'яч влучив по обличчю Вітенчуку.

13 серпня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Рубчинський завдав дальнього удару - Бандура спокійно впіймав м'яч.

13 серпня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Панасенко пробив здалеку - повз ворота.

13 серпня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половину першого тайму зіграли команди. Дніпро-1 володіє перевагою.

13 серпня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Філіппов після навісу з кутового пробив головою з центру штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з дальнім кутом воріт.

13 серпня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ШТАНГА!

Піхальонок закинув м'яч на Білла, той прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив з гострого кута - м'яч влучив у стійку, а потім від гравця Минаю ледь не залетів у ворота.

13 серпня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Піхальонок навісив з лівого флангу, Адамюк головою скинув м'яч у центр штрафного майданчика, але партнерів там не було.

13 серпня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Білл на лівому фланзі обіграв суперника, потім зіграв у стіночку з Філіповим, отримав м'яч у штрафному майданчику та зробив простріл - Бандура забрав м'яч до рук.

13 серпня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дніпро-1 тривалий час володіє м'ячем. Поки що без загострення.

13 серпня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Після навісу з кутового Кінарейкін з другої спроби забрав м'яч до рук.

13 серпня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Небезпечно!

Кінарейкін невдало зіграв на виході після далекого закидання з аута. Гравець Минаю пробив головою, але не влучив у ворота.

13 серпня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Футболісти Минаю апелювали до арбітра: м'яч ніби влучив в руку гравцю Дніпра-1 у штрафному майданчику. Арбітр після короткої консультації з ВАР пенальті не призначив.

13 серпня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Лєнднєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч повільно прокотився повз дальній кут воріт.

13 серпня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Білл віддав пас на хід Лєднєву, але того випередив голкіпер.

13 серпня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Першу атаку у матчі провів Минай. Рогозинський намагався зробити навіс, але м'яч зрізався та полетів вище воріт.

13 серпня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Дніпро-1 намагався організувати атаку, але у підсумки втратив м'яч.

12 серпня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 13 серпня, «Минай» та «Дніпро-1» зустрінуться у матчі третього туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Минай» (село Минай Закарпатської області). Початок заплановано на 13.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» розпочав новий сезон УПЛ із двох великих поразок. У першому турі підопічні Володимира Шарана у гостях програли київському «Динамо» з рахунком 1:4. Потім у рідних стінах несподівано розгромно поступилися дебютанту найвищого дивізіону черкаському ЛНЗ – 0:3.

«Дніпро-1» у чемпіонаті зіграв поки що лише один матч, у якому переміг житомирське «Полісся» з рахунком 2:1. Натомість три поєдинки підопічні Олександра Кучера провели у єврокубках. На жаль, дніпряни не змогли порадувати українських уболівальників, вилетівши з Ліги чемпіонів і поступившись з великим рахунком у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

«Минай» та «Дніпро-1» зустрічалися один з одним 5 разів. На рахунку дніпровського клубу 4 перемоги, закарпатський клуб виграв один матч. Різниця м'ячів – 13:4 на користь «Дніпра-1».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Дніпро-1».