Тренер Кривбаса: «Забили шість голів, але могли забити й більше»
Дмитро Кара-Мустафа – про спаринг із «Хустом»
![Тренер Кривбаса: «Забили шість голів, але могли забити й більше»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/168/orig_633674.jpg)
Помічник головного тренера криворізького «Кривбаса» Дмитро Кара-Мустафа дав оцінку контрольному матчу команди з дебютантом Першої ліги командою «Хуст» (6:0).
– Сьогодні ми грали проти команди, яка тільки вийшла до Першої ліги. Так, суперник чинив нам опір, як міг. Але, ви розумієте, трошки сили нерівні. Ми побачили моменти у нашому виконанні, як хороші, так і моменти, які треба виправляти.
Так, виграли з великим рахунком, але все одно: є над чим працювати, це збори. Забили шість голів, але могли забити і більше. У кінцівці гри почали трішки балуватись… Можна так сказати. А цього бути не повинно. Адже потрібно грати до кінця.
– Після гри з «Карпатами» ви говорили, що поразка тільки розізлить команду. Як вважаєте, «Кривбас» зробив правильні висновки, судячи з сьогоднішнього результату?
– Можна і так сказати. Ви бачили, сьогодні ми дали більше ігрового часу більш старшим хлопцям, які знаходяться у команді більше часу. А молодь випустили тільки на 20 хвилин. Попереду ще три матчі у щільному графіку, тому ми варіюємо навантаження.
– Як вам гра молодих гравців сьогодні?
– Їм треба ще багато працювати над собою, покращувати свою майстерність. Результат позитивний, але попереду ще багато роботи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697453.jpg)
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697453.jpg)
Владислав Кулач тепер без клубу
![Зеленський звернувся до Магучіх, Геращенко та Кохана після успіху на ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697407.jpg)
![Зеленський звернувся до Магучіх, Геращенко та Кохана після успіху на ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697407.jpg)
Президент привітав українських спортсменів
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697388.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697388.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/33/thumb_366693.png)
![Вячеслав Круссер](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/33/thumb_366693.png)