Михайло КОХАН: «Секрет успіху? Я добре виспався та був бадьорим»
Український легкоатлет виборов бронзову медаль ОІ-2024 у метанні молота
![Михайло КОХАН: «Секрет успіху? Я добре виспався та був бадьорим»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697474.jpg)
23-річний український легкоатлет Михайло Кохан провів другий фінал Олімпійських ігор у кар’єрі та здобув бронзову медаль ОІ-2024.
У Токіо-2020 він був був близький до подіуму, проте став четвертим. А от у Парижі-2024 Михайло забезпечив собі місце на п’єдесталі пошани. Це сталося завдяки другій спробі, у якій українець метнув молот на 79,39 м. Цей результат приніс Михайлові бронзову нагороду Олімпіади у Парижі.
Перші враження Михайла після здобуття нагороди:
«Дякувати Богу за цю медаль. Відчуваю, що спокійно міг взяти срібло, але вдячний за те, що є. Я дуже радий розділити свою радість з дівчатами – Іриною Геращенко та Ярославою Магучіх. Ми пишаємося, що принесли ці медалі Україні. Я дуже вдячний всім, хто підтримував та вірив в мене. Я був дуже гордий, коли пробіг стадіоном із прапором України.
Шлях до медалі? Він був тернистим, на ньому були як злети, так і падіння. В цьому році я тільки почав виступати в дорослій віковій категорії, а дорослий спорт – це непросто. Тут сильні хлопці, тому я щасливий завоювати медаль.
Секрет успіху? Перед цим фіналом я дуже добре виспався і був бадьорим. А сплю я тут на балконі, тому що в номері задушно. Прохолодна температура й повітря на вулиці мене більше влаштовує».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697320.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697320.jpg)
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697481.jpg)
![Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697481.jpg)
Ярослава зізналася, що трохи не допрацювала
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697414.jpg)
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697414.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697431.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697431.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697388.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697388.jpg)
Тобі тільки 23.
Ще все золото попереду.
А сон це дуже важливо.