Відвантажили 6 м'ячів. Кривбас у спарингу розгромив команду Першої ліги

«Хуст» не зумів чинити серйозного опору клубу УПЛ

2101
0
ФК Кривбас

Криворізький «Кривбас» провів третій контрольний матч на літніх навчально-тренувальних зборах. Суперник був «Хуст», дебютант Першої ліги.

Вже з перших хвилин червоно-білі заволоділи відчутною територіальною та ігровою ініціативою. Але першого голу довелось чекати до середини тайму. Дебелко вдало зіграв на добиванні після удару Семотюка та сейву воротаря – 1:0. До цього гостро пробивали Хомченовський та Задерака, але їх удари цілі не досягли.

«Хуст» грав виключно на контратаках, й після однієї з таких мав забивати, але з хорошої позиції м'яч пролетів вище воріт. Атаки «Кривбасу» не вщухали: в кінцівці тайму криворіжці відзначились двічі протягом однієї хвилини. Задерака здорово зіграв на дальній стійці після передачі Приходька – 2:0. Й тут же прострілив зліва Дібанго, а замкнув ударом впритул Хомченовський – 3:0.

По ходу другого тайму склад «Кривбасу» оновився: вийшли свіжі гравці, у тому числі, новачки. І рахунок став розгромним. Татарков забив після прострілу капітана Хомченовського, Устименко – у порожні ворота після передачі Стецькова, Кораблін – після атаки другим темпом та влучним низовим пострілом з району 11-метрової відмітки.

6:0 – це перша перемога криворізької команди на закарпатських зборах.

Товариський матч, 12 липня 2023 року

Середнє, Закарпатська область. Стадіон смт Середнє. 18:00. +29 градусів.

Кривбас (Кривий Ріг) – Хуст (Закарпатська обл.) – 6:0 (3:0)

Голи: Роман Дебелко, 27 (1:0). Максим Задерака (Клім Приходько), 42 (2:0). Дмитро Хомченовський (Іван Дібанго), 43 (3:0). Микита Татарков (Дмитро Хомченовський), 51 (4:0). Денис Устименко (Тимур Стецьков), 64 (5:0). Тимур Кораблін, 74 (6:0).

Кривбас (Кривий Ріг): новачок (новачок, 46) – Андрій Понєдєльнік (Захар Карпусь, 77), Данило Бескоровайний (Володимир Вілівальд, 46), Тимур Стецьков, Іван Дібанго (новачок, 71) – Дмитро Хомченовський (к) (новачок, 71), Клім Приходько (Арсеній Кілєвий, 77), Микита Татарков (Олексій Хобленко, 71), Владислав Семотюк (Тимур Кораблін, 71), Максим Задерака (новачок, 60) – Роман Дебелко (Денис Устименко, 46).

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Хуст (старт): Арсен Бєліменко, Богдан Павлич, Ігор Тихненко, Євген Скиба, Володимир Шевчук, Ігор Вагін (к), Назар Приходько, Іван Станкович, Владислав Борисенко, Петро Луців, Василь Луців.

Запас: Владислав Рябенко, Михайло Фляшко, Микола Пилип, Костянтин Колчин, Владислав Іванов, Роберт Пилип, Дмитро Диячук, Роберт Качур.

Головний тренер: Володимир Циткін.

Відеозапис матчу

(1)

Відбулися перші півфінальні матчі Ліги чемпіонів 23/24. Хто вийде у фінал?
Футбол | 02 травня 2024, 06:30 0

«Баварія» та «Реал» зіграли внічию (2:2), «Боруссія Д» мінімально обіграла «ПСЖ» (1:0)