Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі
Ярослава зізналася, що трохи недопрацювала
![Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697481.jpg)
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх прокоментувала завоювання золотої медалі Олімпійських ігор у Парижі у стрибках у висоту.
«В стрибках у висоту зараз сильні дівчата з України і з Австралії. Ми постійно змагаємося, але вдача була на нашому боці, маємо дві медалі. Це важливо в такий важкий час для нашої країни. Ми виборюємо нагороди, щоб потім ми мали можливість спілкуватися з міжнародними ЗМІ, розповідати про війну в Україні, що вона продовжується, і ми продовжуємо боротися за нашу незалежність.
На висоті 2,02 трішки було хвилювання, але я намагалась себе заспокоїти, що все буде добре. Вилітала із запасом, але трішечки недопрацювала. Тому є над чим працювати, є що вдосконалювати, щоб брати висоти вище.
Я встановила новий світовий рекорд на іншому стадіоні, але не можу сказати, що тут стрибати важче. Тим більше, що ми всі стрибаємо в однакових умовах. Тут новий стадіон, там трохи старіший. Доріжка була гарною. Я розраховувала, що стрибну вище. Але я щаслива, що маю золоту нагороду, це найважливіше.
Старт на 1500 м мені не завадив. Я вже звикла, що паралельно проводяться змагання. На це не треба звертати увагу», – сказала Ярослава на пресконференції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697431.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697431.jpg)
Після трьох нагород, здобутих 4 серпня, синьо-жовті посідають 17-те місце
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697320.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697320.jpg)
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
![Михайло КОХАН: «Результат менший, ніж у Токіо, але місце вище»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697482.jpg)
![Холіфілд назвав єдиного бійця сучасності, якого йому важко було б перемогти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697384.jpg)
![Холіфілд назвав єдиного бійця сучасності, якого йому важко було б перемогти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697384.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/187/thumb_437575.jpg)
![Southeast*](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/187/thumb_437575.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365705.png)
![Виктор Войцеховский](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365705.png)