Відомо, скільки грошей заробили Магучіх, Геращенко і Кохан за медалі на ОІ
Українці принесли своїй країні 1 золото та 2 бронзи
![Відомо, скільки грошей заробили Магучіх, Геращенко і Кохан за медалі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697486.jpg)
4 серпня на Олімпійських іграх 2024 в Парижі відбувся фінал зі стрибків у висоту серед жінок. Українка Ярослава Магучіх здобула золоту медаль, а ще одна представниця України Ірина Геращенко взяла бронзу.
Пізніше українець Михайло Кохан став бронзовим призером Олімпійських ігор 2024 у метанні молота серед чоловіків.
Відповідно до постанови уряду «Про встановлення нагород спортсменам України – чемпіонам, призерам Олімпійських ігор та їхнім тренерам» Ярослава Магучіх за золоту медаль отримає призові у розмірі 125 тисяч доларів, а Геращенко і Кохан отримають за бронзу по 55 тисяч доларів. Винагороди виплачуються у гривнях за офіційним курсом гривні до долара США.
Раніше повідомлялось, що Магучіх за золото ОІ отримає від World Athletics 50 тисяч доларів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697414.jpg)
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697414.jpg)
Ярослава отримає від World Athletics 50 тисяч доларів
![Довбик звернувся до Жирони та її вболівальників після трансферу в Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697492.jpg)
![Довбик звернувся до Жирони та її вболівальників після трансферу в Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697492.jpg)
Артем подякував своєму колишньому клубу
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
![Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697481.jpg)
![Магучіх розповіла, чому їй не вдалося взяти висоту 2,02 м на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697481.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)