Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/orig_697320.jpg)
Українська легкоатлетка Анна Рижикова розкритикувала колишнього очільника НОК України Сергія Бубку, який не відстоював позицію України на початку повномасштабного вторгнення росії у 2022 році:
«Сергій Назарович не мав офіційної посади у Федерації легкої атлетики України. Але був віцепрезидентом World athletics. І з цієї позиції точно міг би допомагати. Я не тримала його за руку, не знаю, що він там робив чи ні. У кожного на це є свої думки.
Але його поганий імідж міг негативно позначитися на команді України. І так, я дуже рада, що він зараз тримається осторонь від нас. Як спортсмена, його всі поважають. А як функціонера, як особистість... Торгувати з окупантами... Ви ж самі розумієте, це не викликає жодної поваги. І тому, якщо буде офіційне рішення з цього приводу, будемо жорстко розмовляти. Але поки офіційно не підтверджено причетність.
А тоді ми не отримали від нього підтримки, він довго мовчав. І Бубка втратив свій імідж. А імідж – це те, над чим працював кожен український атлет від самого початку повномасштабного вторгнення. Щоб нам вірили у світі».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усі медалі Олімпійських ігор за суботу, 3 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697214.jpg)
![Усі медалі Олімпійських ігор за суботу, 3 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697214.jpg)
Першу золоту медаль для збірної України принесли шаблістки у командній першості
![Швеція розгромила Японію в чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697309.jpg)
![Швеція розгромила Японію в чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697309.jpg)
Розпочався останній день групового турніру у чоловіків
![Ворскла – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697163.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![mekhanik33](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/185/thumb_477156.jpg)
![MIRRA](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/185/thumb_477156.jpg)