7

Цуренко – в 1/16 фіналу Ролан Гаррос. Леся на відмові пройшла американку

Девіс програла українці перший сет та гейм у другій партії, після чого знялася з поєдинку

Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 66) вийшла до 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу 2023 року.

У 2-му раунді Ролан Гаррос українка зіграла з Лорен Девіс (WTA 52). Леся виграла перший сет, а на старті другої партії представниця США знялася з поєдинку.

Ролан Гаррос 2023. 1/32 фіналу

Лорен Девіс (США) – Леся Цуренко (Україна) – 3:6, 0:1, RET., Девіс

У першому сеті Цуренко двічі програвала з брейком (0:1, 1:2), але змогла зробити ребрейки і зрівняти рахунок. За 4:3 на користь Лесі, Девіс взяла медичний тайм-аут, після чого не змогла більше виграти жодного гейму.

На старті другої партії Лорен програла свою подачу та знялася з гри. Причина – травма м'язів живота.

У наступному раунді французького мейджора Цуренко зустрінеться з переможницею матчу Б'янка Андреєску – Емма Наварро.

(110)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії

freestyle2018
Здавалося спочатку, що матч буде важким, але втрутилася травма суперниці (схоже м'язи живота). Зрозуміло, якщо б суперниці вдалося взяти перший сет після медичного тайм-ауту вона так легко б не здалася. А так доволі легка перемога, про економію сил не йдеться, тому що, як правило, перша потужна суперниця Лесю легко перемагає і все одно готова вона фізично чи ні. Далі кожна перемога буде вважатися за свято, але можливості та сили потриматися поки є. Успіхів у подальших матчах.
Sashamar
Андреєску взяла перший сет проти Наварро за двадцять п'ять хвилин, але говорити, що Леся проти неї зовсім без шансів, не варто. В четвертому колі все одно Швьонтек, тому можна викластись на повну, а Б'янка все ж таки не грунтівниця. Приз - повернення в першу півсотню.
Stanislav Matusevych
Непросто складався матч для Лесі, але суперниця явно почувалася недобре, тому підсумок трохи очікуваний. Далі, скоріш за все, Андреєску, з якою Леся традиційно програватиме у потужності, але майже не матиме переваги у техніці. Тому шансів не так багато, правда, кришталева Б'янка завжди може послідувати шляхом Девіс. Треба згадати, що грунтовий сезон у неї досі не складався, тож поборотися варто. Лесі, як завжди, здоров'я!
Muskrat2
Рахунок на картинці немов це Леся програла.
Александр Ад
Молодець Лесю!Виришальним мені здаеться був затяжний 4 гейм 1 сету -12 хвилин,його Леся виграла і потім стала диктувати хід сету.Успіхів і вдачі в наступному матчі!