Знову 2:0 з аутсайдером. Динамо вдома здолало Минай

Голами відзначилися Царенко та Ванат

6568
17
УПЛ

Гру першого кола «Динамо» виграло мінімально, гол тоді забив Віктор Циганков, якого вже нема в команді, тому, щоб виграти, киянам треба було розвивати гольові навички в інших виконавців. Забігаючи наперед, це їм непогано вдається (спойлер - Владислав Ванат). Також перемога була потрібна, щоб спробувати скоротити до мінімуму відставання від третьої «Зорі», яка сьогодні грала з «Кривбасом» і цілком могла втратити очки.

Активний початок матчу тільки підкреслив ці сподівання. Дуже активним був Ванат. Вже на сьомій хвилині він пробував забити зліва, але захисник вчасно заблокував удар. А за кілька хвилин форварду завадив відзначитися Бандура - Шепелєв зліва обіграв суперника, віддавав вздовж воріт на Ваната, але воротар перехопив м'яч.

УПЛ

За кілька хвилин м'яч дивом не влучив у сітку - після навісу зліва Попов не зумів пробити, але м'яч потрапив до Лонвейка, який гарматним ударом розстріляв поперечину.

В першій двадцятихвилинці були ще два удари того ж Ваната здалеку - спершу гравці суперників заблокували, а потім Бандура відбив щільний удар зі лінії штрафного.

«Минай» відзначався тільки активністю Коломойця, але нічого серйозного не вдавалося зробити. В грі наступило приблизно десятихвилинне затишшя, а тоді відбувся гол. Лонвейк бив здалеку, удар не вийшов, але вийшов гарний пас на Царенка. Молодий півзахисник вискочив з-за спин захисників і пробив під ліву штангу, відкривши рахунок своїм голам за «Динамо».

УПЛ

Ще до перерви були два моменти за участю Шепелєва, який, як в попередній грі, видав дуже якісний матч. Спершу пас Володимира п'ятою дозволив Дубінчаку виконати трохи неточний навіс на Ваната, а пізніше восьмий номер киян з перспективного штрафного пробив трохи вище.

Тайм другий пройшов у повільнішому ритмі. Його не надто швидкий перебіг пришвидшився аж на шістдесят другій хвилині, коли забив Ванат. Той же Шепелєв гарним пасом вивів нападника на побачення з Бандурою, Влад відірвався від Булези і пробив під праву штангу. Пам'ятаєте вступ у першому абзаці про голеадора? Це вже був сьомий гол молодого форварда в сезоні.

Тільки наприкінці монотонної гри «Минай» міг забити гол престижу, але спершу Вишневський не зумів забити з близької відстані - Нещерет витягнув м'яч з дев'ятки, а вже в компенсований час Нещерет ліквідував загрозу після навісу з штрафного.

УПЛ

«Зоря» свій матч таки програла, тому ця перемога дозволила киянам наблизитися впритул до третього місця. А «Минай» продовжуватиме спроби набирати очки, щоб залишитися в елітному дивізіоні. Наступні матчі команди проведуть проти «Руха» і «Кривбаса» відповідно.

Українська Прем'єр-ліга. 20 тур.

«Динамо» - «Минай» - 2:0.

Царенко, 35, Ванат, 62.

Яцик, 83 - Горін, 57.

«Динамо»: Нещерет - Тимчик, Дячук, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 72) - Сидорчук, Лонвейк - Беніто (Гармаш, 61), Царенко (Перріс, 72), Шепелєв (Рамірес, 82) - Ванат (Яцик, 82).

«Минай»: Бандура - Гончар, Мельник, Нємчанінов (Рогозинський, 82), Кравчук, Булеза - Вітенчук (Петько, 65), Шишка (Горін, 46) - Гечев (Воробчак, 46), Коломоєць (Вишневський, 65) - Твердохліб.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського (Київ).

ДИНАМО - МИНАЙ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

62’
ГОЛ ! М'яч забив Владислав Ванат (Динамо Київ).
35’
ГОЛ ! М'яч забив Антон Царенко (Динамо Київ).
(42)

ВІДЕО. Мудрик забив за Челсі уже на 8-й хвилині матчу проти Ноттінгема
Футбол | 11 травня 2024, 19:46 10

Для Михайла цей гол став 5-м у чемпіонаті Англії

ФОТО. Обличчя та емоції Мудрик після забитого голу за Челсі у матчі АПЛ
Футбол | 12 травня 2024, 04:39 0

Михайло допоміг команді обіграти «Ноттінгем Форест» 3:2, українець відзначився на 10-й хвилині