Грем ПОТТЕР: «Це невтішна поразка для Челсі»

Англійський тренер – про поразку від «Тоттенгема»

2555
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Грем Поттер

Головний тренер лондонського «Челсі» Грем Поттер поділився емоціями від матчу 25-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому його підопічні зазнали поразки від «Тоттенгема» з рахунком 0:2.

«Це була напружена гра. Перший тайм був абсолютно рівним. Перші 20 хвилин ми були, мабуть, найкращою командою, а потім вони увійшли в гру. Загалом, нашою грою ми були цілком задоволені, але на початку другого тайму все пішло не так. Коли ви поступаєтесь 0:1, суперник може глибоко захищатися і грати на контратаках. Ми сопіли і видихалися, але недостатньо, щоб забити, і в цілому це невтішна поразка для нас.

Перший пропущений гол підкреслює ситуацію, в якій ми зараз перебуваємо. Ми не змогли вчасно взяти м'яч, потім утримати його при собі, потім пропустили. У грі було небагато моментів, але цей став ключовим і пішов не на нашу користь. З боку гравців було бажання змінити результат цієї зустрічі, але іноді доводиться стикатися з моментами, які сталися сьогодні», – сказав Поттер.