«Наш Мессі». Реакція фанатів Челсі на дебют Мудрика у грі з Ліверпулем

Вболівальникам «синіх» припала до душі гра українця

122933
13

У суботу, 21 січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Челсі» та «Ліверпулем». Гра завершилась із рахунком 0:0.

На 55-й хвилині поєдинку на полі з'явився український вінгер лондонської команди Михайло Мудрик, який замінив Льюїса Холла. Вже через 10 хвилин Михайло мав шанс забити – українець відправив м'яч, що відскочив до нього, за кілька сантиметрів від лівої штанги.

Зазначимо, що для Михайла цей матч став першим у футболці «Челсі».

Вболівальники «синіх» не змогли не відзначити чудову гру українця:

Ziyechman: «Єдиний позитивний момент у сьогоднішній зустрічі – Михайло Мудрик».

Kakyeza: «Мудрик – наш Мессі».

CFCLamps_: «Наш гравець матчу. І він відіграв лише 35 хвилин. Чудовий трансфер».

CFCLefty: «Мудрик – майбутня зірка. Неймовірний гравець».

MattMudryk15: «Ми закохані».

Salam_010: «Довіртеся йому».

indebakure_: «Цей чувак на іншому рівні, бро. Захисники АПЛ, будьте готові, Мудрик (новий Азар) прибув».

blueapewarrior: «Мудріку потрібні якісніші гравці в команді. Чекаю, коли Михайло гратиме з Фелішем».

legendotwenty: «Ми нарешті знайшли нового Азара».