ВІДЕО. Не вистачило сантиметра. Гольовий момент Мудрика у грі з Ліверпулем

Михайло вперше з'явився в АПЛ у футболці «Челсі»

28653
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У суботу, 21 січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Челсі» та «Ліверпулем». Гра завершилась із рахунком 0:0.

На 55-й хвилині поєдинку на полі з'явився український вінгер лондонської команди Михайло Мудрик, який замінив Льюїса Холла. Вже через 10 хвилин Михайло мав шанс забити – українець відправив м'яч, що відскочив до нього, за кілька сантиметрів від лівої стійки.

Зазначимо, що для Михайла цей матч став першим у футболці «Челсі». Мудрик – дев'ятий українець в історії АПЛ.