Яскрава перемога Ломаченка, Динамо втратило очки, Ферстаппен став чемпіоном

3179
1

До вашої уваги представляється підбірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 12 грудня.

1. Вася на висоті! Ломаченко переміг Коммі та завоював пояс WBO. Бій українського боксера відбувся у ніч на 12 грудня у Нью-Йорку.

2. Конкурент відірвався. Динамо на Олімпійському не змогло дотиснути Зорю. Київська команда зимуватиме на другому місці.

3. На останньому колі! Ферстаппен пройшов Хемілтона і став чемпіоном Ф-1. Просто фантастична розв'язка чемпіонату.

4. Бадьорий початок. Україна U-20 стартувала на ЧС з розгромної перемоги. Українські хокеїсти закинули 7 шайб.

5. Шедевр у виконанні Бензема. Реал виграв у Атлетіко у мадридському дербі. «Реал» у мадридському дербі впевнено обіграв «Атлетіко» завдяки голам Бензема та Асенсіо.

6. Стагнація продовжується. Барселона сенсаційно не змогла обіграти Осасуну. Каталонський клуб ніяк не може знайти гру та покращити результати в Ла Лізі.

7. Гохфільцен-2021. Білосюк фінішувала 13-ою у персьюті. Українка стала єдиною, кому підкорилися усі 20 мішеней.

8. Завершили невдалу серію. Чорноморець в Одесі обіграв Металіст 1925. Харків'яни програли сьомий матч поспіль.

9. Гохфільцен-2021. Українці посіли 7 місце в естафеті. Виграли гонку норвезькі біатлоністи.

10. ОФІЦІЙНО. Шахтар попрощався з Марлосом. Півзахисник залишає донецький клуб.