Шедевр у виконанні Бензема. Реал виграв у Атлетіко у мадридському дербі

«Реал» у мадридському дербі впевнено обіграв «Атлетіко» завдяки голам Бензема та Асенсіо

11838
0

У неділю, 12 грудня, відбувся матч 17-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зустрілися «Реал» та «Атлетіко». Мадридське дербі відбулося на полі стадіону «Сантьяго Бернабеу» і завершилося впевненою перемогою «Реалу» з рахунком 2:0.

Рахунок у матчі на 16-й хвилині відкрив форвард «Реала» Карім Бензема, який ударом злету після навісу від Вінісіуса відправив м'яч у сітку воріт Облака. «Атлетіко» був близький зрівняти рахунок на 36-й хвилині зустрічі, однак Куртуа в красивому сейві парирував удар зі штрафного від Грізманна. В результаті перший тайм завершився на користь господарів поля.

«Атлетіко» непогано розпочав другий тайм, але пропустив на 58-й хвилині контратаку, яку розгорнув вийшовший на заміну Йович, в результаті Вінісіус з флангу віддав точну передачу на Асенсіо, який у падінні відправив сферу в дальній кут воріт «матрацників».

Під завісу зустрічі команди обмінювалися гострими атаками, але більше голів у матчі глядачі не побачили. Зрештою матч завершився впевненою перемогою «Реалу», який закріпив своє лідерство у чемпіонаті Іспанії. «Атлетіко» після поразки залишився на 4-му місці і тепер відстає від «вершкових» на цілих 10 очок.