Гохфільцен-2021. Білосюк фінішувала 13-ою у персьюті

Українка стала єдиною, кому підкорилися усі 20 мішеней

6993
5
Український біатлон. Олена Білосюк

У неділю, 12 грудня, в австрійському Гохфільцені в рамках третього етапу Кубка світу відбудеться жіноча гонка переслідування.

Білоруска Анна Сола, яка виграла спринт, протягом усієї гонки лідирувала, проте на фінішному відрізку її обійшла швидкісна норвежка Марте Олсбю Ройселанд.

Замкнула трійку призерок Ельвіра Карін Еберг, якій після старту з 17-ї позиції вдалося забігти на третій щабель п'єдесталу пошани.

Лідер збірної України Юлія Джима настріляла сім кіл штрафу та провалила персьют, фінішувавши за межами залікової зони. А ось Олена Білосюк стала єдиною, кому підкорилися усі 20 мішеней та посіла 13 місце.

Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча

МІЛЕВСЬКИЙ: «Хочу знайти нападника в Динамо, який був би схожий на мене»
Футбол | 24 квітня 2024, 21:47 13