З пенальті не вирвали перемогу. Збірна Італії зіграла внічию зі Швейцарією

Лідери групи С продовжують боротися за пряму путівку на чемпіонат світу

9374
6

У рамках відбіркового турніру чемпіонату світу зустрілися збірні Італії та Швейцарії, які перед очною дуеллю очолювали групу С з однаковою кількістю набраних очок. Переможець протистояння на «Стадіо Олімпіко» міг практично забезпечити собі пряму путівку на світову першість.

Гості активно розпочали зустріч і незабаром досягли бажаного результату. Окафор втік лівим флангом, після чого зробив зрячу передачу на Відмера, який гарматним ударом увігнав м'яч під поперечину. Через кілька хвилин той же Окафор ледь не подвоїв перевагу «Наті», з-за меж штрафного майданчика пробивши поруч зі штангою.

Італійці відразу перевели гру до штрафного майданчика суперників, і втратили відмінний шанс для взяття воріт. Свою команду врятував Соммер, який відбив удар із забійної позиції від Барелли. Врятував страж воріт Швейцарії і після удару К'єзи в дальній кут. Але ставши героєм у цих епізодах, голкіпер припустився помилки на 36-й хвилині. Соммер невпевнено зіграв на виході під час навісу зі штрафного, і Ді Лоренцо головою завдав точного удару.

Друга половина зустрічі пройшла із перевагою господарів поля. Італійці активно пресингували суперників, вже біля штрафного майданчика «Наті» великою кількістю футболістів здійснюючи тиск. Але незважаючи на постійну напругу біля воріт гостей, небезпечних моментів «Скуадра адзурра» не створювала. Лише ближче до кінцівки поєдинку понервувати шанувальників «Наті» змусив Інсіньє, з ударом якого насилу впорався Соммер. А на останніх хвилинах основного часу італійці здобули чудовий шанс вирвати перемогу. Гарсія у своєму штрафному майданчику сфолив проти Берарді, і після перегляду відеоповтору арбітр вказав на «точку». До 11-тиметрової позначки підійшов Жоржиньо, який шокував трибуни «Стадіо Олімпіко»: м'яч пролетів над поперечиною.

Фінальний свисток зафіксував нічийний результат. Тепер команди розіграють перше місце групи С у заочному протистоянні. Збірна Італії зіграє на виїзді з Північною Ірландією, а швейцарці прийматимуть Болгарію. Нагадаємо, що за рівності очок головним критерієм є різниця забитих і пропущених голів.

Відбірковий турнір чемпіонату світу. Група С.

Італія – Швейцарія – 1:1