ЧС з хокею. Україна виграла другий матч на турнірі

Закинули у ворота Нідерландів 4 шайби

23843
11
ФХУ

Збірна України з хокею провела другий матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Суперником була збірна Нідерландів, гра завершилася з рахунком 4:0 на користь України.

У стартовому періоді, який переривався через проблеми з льодом, українська команда підтвердила статус фаворита і оформила дві шайби завдяки голам захисників Пангелова-Юлдашева і Мережка.

У другій 20-хвилинці суперник активізувався та мав шанси забити, але у підсумку третю шайбу оформили українці. Погано тільки, що навіть проти такого повільного противника було два вилучення.

На старті третього періоду Україна вилучилася ще двічі. Вдалося відбитися і навіть забити у меншості силами Пересунька, але кількість порушень насторожує.

Загалом гра не вразила, проте своє завдання хокеїсти виконали. Друга перемога на турнірі і другий матч без пропущених шайб.

Раніше сьогодні свої матчі виграли Китай та Литва. Свій наступний матч Україна зіграє 30 квітня проти Китаю.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B

Україна – Нідерланди 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 07:13 Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров - більш) - 1:0, 12:41 Мережко (Янішевський, Морозов) - 2:0, 33:11 Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев) - 3:0, 45:44 Пересунько (Морозов, Сисак – менш) – 4:0

Воротарі: Захарченко – Оостервейк