| Оновлено 01 травня 2024, 14:44
11343
10

Україна – Іспанія – 6:1. ЧС з хокею. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією зустрічі четвертого туру чемпіонату світу у дивізіоні 1В.

11343
10
iihf.com

Чемпіонат світу. Дивізіон 1В.

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Голи: 0:1 – Гонсалес (23:13, Бонілья, Карбонель), 1:1 – Трахт (36:13, Пересунько), 2:1 – Садовіков (43:28, Денискін, Лялька), 3:1 – (45:12, Дахновський, Денискін), 4:1 – Захаров (49:25, Бородай, Дахновський), 5:1 – Садовіков (51:12, Фадєєв, Лялька), 6:1 – Трахт (57:31, Пересунько, Мережко)

Україна: Дяченко (Захарченко) — Сисак, Мережко, Пересунько, Мазур, Трахт - Дахновський, Янішевський, Лялька, Захаров, Кривошапкін — Ратушний, Андрейків, Ворона, Фадєєв, Денискін — Толстушко, Морозов, Садовіков, Бородай.

Іспанія: Ернандес М. (Барбо) — Балдріс, Гарсія, Муратет, Сабалья, Донат — де Бонілья, Гуерра, Гранель, Карбонель, Рубіо — Ернандес П., Енсінар, Бургос, Капельяс, Торральба — Ескартін, Ернандес Л., Гонсалес, Мендісабаль, Пінтоя.

«Twinsbet Arena» (Вільнюс, Литва).

01 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

01 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ГОООООООООООООООООООООЛ! 6:1!

Трахт закинув свою другу шайбу у матчі. Він підправив шайбу після кидка Пересунька від синьої лінії.

01 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Донат кинув по воротах з близької відстані - Дяченко здійснив сейв.

01 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Поперечина врятувала Ернандеса від шостої пропущеної шайби. Кидок виконав Захаров.

55’

Комани грають 4 на 4. Спочатку вилучили Андрейківа, а через 30 секунд покарання заробив Донат.

01 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

ГОООООООООООООООООООООЛ! 5:1!

Українці знову реалізували більшість! Садовіков після передачі від Фадєєва вдало підставив ключку.

01 травня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Вилучення у складі збірної Іспанії.

50’

ГООООООООООООООООООООООЛ!

Захаров пройшов по центру та кистьовим кидком поцілив у ворота!

01 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

34:9 - українці збільшили свою перевагу за кидками по воротах.

01 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Дяченко впіймав шайбу після кидка від синьої лінії.

01 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Ернандес врятував збірну Іспанії після кидка з близької відстані.

01 травня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

ГООООООООООООООООООООООЛ! 3:1!

Кривошапкін зіграв на добиванні та збільшив перевагу українців!

01 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ГОООООООООООООООООООООООЛ! 2:1!

Садовіков вивів нашу команду вперед!

Наш гравець боровся на "п'яточку" з захисником, впав, але встигнув піднятися та переправити шайбу у ворота.

43’

Перше вилучення у складі збірної Іспанії. Гарсію вилучено за підніжку.

01 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Захисник в останній момент завадив Трахту кинути по порожніх воротах.

01 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

РОЗПОЧАТО ТРЕТІЙ ПЕРІОД!

01 травня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ПЕРІОД ЗАВЕРШЕНО!

40’

Андрейків потужно кинув від синьої лінії - Ернандес упіймав шайбу.

39’

Ще кілька моментів створила збірна України.

01 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Стійка врятувала іспанців після потужного кидка у виконанні Адрейківа.

01 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ! 1:1!

Трахт вийшов сам на сам з Ернандесом і переграв його!

01 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Майже дві хвилини українці провели в зоні іспанців. На жаль, забити не вдалося.

01 травня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Андрейків увірвався у зону іспанців і одразу кинув - Ернандес на місці.

01 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Знову Ернандес забрав шайбу. Цього разу кидав Мазур.

01 травня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

18:7 - за кидками перевага на боці України.

01 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Минуло половина ігрового часу. Українці поки не можуть подолати захист іспанців.

01 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Шайба влучила в стійку воріт збірної України.

27’

Бородай на швидкості вийшов на ворота, Ернандес не дозволив себе переграти.

01 травня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Фадєєв потужного кинув з лівого кола для вкидання - повз ворота.

01 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Андрейків кинув по воротах, Ернандес плечем відбив шайбу.

01 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГОЛ. 0:1

Гастон Гонсалес реалізував більшість. Кинув від правого борту, Дяченко був закритий гравцем іспанської збірної. Перша пропущена шайба нашою командою на цьому турнірі.

01 травня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Іспанці близько хвилини провели у зоні збірної України. Вони змогли здійснити кілька кидків по воротах.

23’

Дяченко відбив кидок від правого борту.

01 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Вилучення у складі збірної України. Бородай порушив правила.

01 травня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ПЕРІОД РОЗПОЧАТО!

01 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За кількістю кидків Україна переважає - 10:4.

01 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ПЕРІОД ЗАВЕРШЕНО!

01 травня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Мережко опинився на вбивчій позиції, але кидок у капітана збірної України не вдався.

01 травня о 13:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Янішевський кинув від синьої лінії, голкіпер відбив шайбу, а потім не дав гравцю збірної України зіграти на добиванні.

01 травня о 12:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Мережко кинув по воротах. Знову голкіпер впорався.

01 травня о 12:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Лялька пройшов лівим краєм, намагався відправити шайбу у ближній кут, але не зміг переграти голкіпера.

01 травня о 12:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Іспанці провели контратаку. Торальба кинув у дальній верхній кут, Дяченко впіймав шайбу.

01 травня о 12:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Шайба пролетіла повз ворота після потужного кидка Андрейківа.

01 травня о 12:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Хосе Ернандес потужно кинув по воротах з середньої дистанції - Дяченко здійснив сейв.

01 травня о 12:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Дахновський кинув від синьої лінії, голкіпер відбив. На добивання ніхто не зміг зіграти.

01 травня о 12:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Лялька прострілив з-за воріт на "п'яточок", але Янішевський не зміг виконати кидок.

01 травня о 12:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ще один кидок по воротах збірної України. Шайба пролетіла вище поперечини.

01 травня о 12:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Дяченко вийшов з воріт та накрив шайбу, до якої мчав Капельяс.

01 травня о 12:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Вилучення у складі збірної України. Кривошапкін відпочиватиме дві хвилини.

01 травня о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

За кидками поки що рівновага - 2:2.

01 травня о 12:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Небезпечно було біля наших воріт, Дяченко зміг ключкою відкинути шайбу до борту.

2’

Іспанці відповіли кидком з середньої дистанції. Дяченко впіймав шайбу.

01 травня о 12:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перший кидок по воротах виконав Захарченко. Голкіпер відбив.

01 травня о 12:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Перші сорок секунд шайбою володіли іспанці.

01 травня о 12:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

Попередні три матчі збірна Україна виграла з загальним рахунком 21:0.

01 травня о 12:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ворота збірної України захищатиме Богдан Дяченко.

30 квітня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 1 травня, збірна України з хокею зіграє свій четвертий матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В. Суперник – збірна Іспанії. Поєдинок відбудеться на Twinsbet Arena у Вільнюсі (Литва). Початок – о 12:30 за київським часом.

«Синьо-жовті» у попередніх трьох поєдинках здобули три впевнені перемоги. Зокрема, у минулому турі підопічні Дмитра Христича розгромили збірну Китая – 9:0. Українська команда на цьогорічному чемпіонаті світу поки що не пропустила жодної шайби. Іспанці навпаки програли всі свої три матчі. Однак у третьому турі вони змогли набрати перше очко – поразка від Естонії в овертаймі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Іспанія.