| Оновлено 07 листопада 2021, 19:54
3715
12

Єврокубковий післясмак. Зоря впевнено розібралася з Вересом

Луганський клуб розгромив «Верес» і повернув собі третій рядок у турнірній таблиці

3715
12
ФК Зоря Луганськ

Для «Зорі» матч проти рівненського «Вереса» був дуже важливим, адже полтавська «Ворскла» та «Дніпро-1» свої поєдинки у 14-му турі української Прем'єр-ліги виграли, завдяки чому відсунули луганчан із третьої на п'яту позицію у турнірній таблиці. Тому команда Віктора Скрипника потребувала трьох очок.

Здобути перемогу «Зорі» було дуже непросто з двох причин. По-перше, після переможного матчу Ліги Європи з софійським ЦСКА (2:0) пройшло лише два дні, а по-друге, «Верес», що підвищився в класі за підсумками минулого сезону, у разі успіху міг увірватися в запеклу боротьбу за єврокубкові місця.

Перший раз м'яч у сітку влетів уже на 11 хвилині, проте до відкриття рахунку це не призвело: Олександр Гладкий виграв боротьбу у захисника за допомогою порушення правил, після чого в один дотик відправив м'яч у сітку. Гарний гол міг стати, якби рефері не зафіксував фол.

Потім футболісти «Вереса» більше володіли м'ячем і самі створили кілька небезпечних моментів біля воріт Мацапури. На 18-й хвилині голкіпер врятував луганчан від голу після удару Немчанінова. А кутовий повинен був завершитися взяттям воріт, коли Сергійчук головою замикав навіс, проте Цвек виніс м'яч з лінії.

Наприкінці першого тайму снаряд вдруге опинився у воротах, але цього разу у протилежних: після розіграшу кутового Сергійчук опинився на забійній позиції та змусив Мацапуру виймати м'яч із сітки. На жаль для гостей, форвард забіг у офсайд, тож на перерву команди пішли з нулями на табло.

Відразу три чисті голи побачили вболівальники у другій половині зустрічі, і всі вони на рахунку одного футболіста. Героєм поєдинку став іранський форвард «Зорі» Шахаб, який пролонгував свою гольову феєрію, оформивши хет-трик.

На два перші голи йому знадобилося лише чотири хвилини: у першому випадку 26-річному форварду асистував його співвітчизник Аллах'яр, а в другому він продемонстрував індивідуальну майстерність, розібравшись із двома захисниками та воротарем.

Фінальну точку Шахаб поставив наприкінці основного часу, опинившись у потрібний час у потрібному місці. На його рахунку цього сезону вже 10 забитих м'ячів. Раніше він уже робив хет-трик в УПЛ у складі донецького «Олімпіка», а от за «Зорю» так багато ще не забивав.

Команда Віктора Скрипника здобула чергову перемогу і повернулася на третє місце у чемпіонаті, а ось «Вересу» вже важко буде зачепитися за єврокубкові позиції. Боротьба за бронзові медалі цього сезону обіцяє бути запеклою.

Українська Прем'єр-ліга. 14 тур.

Аллах'яр (45) – Солдат (28), Мірошник (38), Гечев (78)

«Зоря» – «Верес» - 3:0

Шахаб (47, 49, 83)

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Жуніор, Хомченовський (Алібеков, 79), Булеца, Луньов (Казаков, 61), Гладкий, Аллах'яр (Алефіренко, 90), Шахаб (Руфаті, 90)

«Верес»: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кучеров, Петько (Полулях, 82), Дахновський (Гечев, 60), Панасенко (Гегедош, 65), Пасіч (Тимофеєнко, 82), Сергійчук (Шестаков, 60)

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Стадіон: «Славутич-Арена»

ЗОРЯ – ВЕРЕС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ.

Події матчу

83’
ГОЛ ! М'яч забив Шахаб Захедітабар (Зоря).
49’
47’
(8)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 1

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії

Екс-воротар Реала: «Мало хто думав, що Лунін виявиться таким гравцем»
Футбол | 02 травня 2024, 16:13 2