Реал – Шахтар – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів

39305
324

В середу, 3 листопада, відбудеться матч 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому гратимуть мадридський «Реал» та донецький «Шахтар». Гра пройде в Мадриді (Іспанія) на полі стадіону «Сантьяго Бернабеу», початок - о 19:45.

Минулого року в першому матчі між командами «Реал» програв 2:3, у матчі-відповіді хотів взяти реванш, але знову поступився - 0:2. Зате цього року в Києві був все ж взятий переконливий реванш за ті поразки - «Шахтар» отримав від розлючених «вершкових» цілих п'ять голів у свої ворота. Тепер донецька команда буде пробувати помститися, але, відверто кажучи, є великі сумніви, що підопічним Де Дзербі вдасться вивезти з Мадрида хоча б нічию. А очки дуже потрібні, оскільки цілком реальна загроза опинитися навесні зовсім без єврокубків і зосередитися на чемпіонаті. Там, до речі, у гірників справи йдуть відносно непогано (на останньому тижні були оформлені вихід у чвертьфінал національного Кубка і перемога над «Ворсклою» в УПЛ). Як і в «Реала» в Прімері - поточне друге місце цілком терпиме, оскілька відстань до лідера - «Реала Сосьєдада» - складає всього одне очко і є гра в запасі

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Реал» - «Шахтар». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Опитування

Голосів 106
Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Реал і Шахтар, який пройде 3 листопада в Іспанії.