Українці взяли медалі етапу Кубка світового виклику з спортивної гімнастики

Назар Чепурний виграв опорний стрибок і взяв срібло на брусах

333
0
НОК. Назар Чепурний і Діана Лобок

У болгарському місті Варна завершився етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики з окремих видів багатоборства. Медальним виявися для українців другий день фіналів.

На першу сходинку п'єдесталу пошани в опорному стрибку зійшов Назар Чепурний. Українець набрав 14.383 бали і випередив найближчого суперника на 0.283 бали. Саме в опорному стрибку Назар став бронзовим призером чемпіонату Європи-2024.

До золотої нагороди в опорному стрибку Назар Чепурний додав срібло у вправах на паралельних брусах. Лише 0.033 бали відділили українця від перемоги.

Діана Лобок з результатом 13.033 бали стала другою у вправах на колоді. Французька спортсменка, що здобула перемогу, отримала 13.066 бали. Для 15-річної українки це перша нагорода на дорослих змаганнях міжнародного рівня.