Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

29 травня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 травня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кравчук із лівого флангу штрафного пробив у захисника.

29 травня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

29 травня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

МОМЕНТ! Подачу з лівого флангу Гайдучик перед воротарським завершив ударом головою над воротами.

29 травня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Шестаков вийшов на заміну Дахновському.

29 травня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Гайдучик у боротьбі на лівому фланзі штрафного зачепився за м'яч, але пробив у захисника.

29 травня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Замість Беженара вийшов Глущук.

29 травня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Годя вийшов замість Яго.

80’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Морозко виконав подачу кутового з правого флангу на ближню для Гайдучка, а той пробив головою.

29 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Мороза замінили на Алібекова.

29 травня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Жмуйду замінили на Кристіна.

29 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Бендеру поміняли на Ляшенка.

29 травня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Полюлях вийшов замість Миронюка.

29 травня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Шарай вийшов на заміну Шасталу.

29 травня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Мороз не фолив проти Гайдучика на правому куті воротарського, тому той просто впав.

29 травня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Вихід Бендери через лівий фланг до контратаки фолом зупинив Морозко.

29 травня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ГОЛА НЕ БУЛО! Подачу з правого флангу від Дахновського із штрафного на дальній стійці полетів замикати Банада, але захиснику вдалось вибити м'яч із порожніх воріт.

29 травня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Григоращук підкотився в ноги Шасталу біля лівого кута власного штрафного.

64’

Навіс від Яго з лівого флангу в центрі штрафного перехопили захисники.

29 травня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Чернобай таки приборкав м'яч із другої спроби під час подачі Дахновського з лівого флангу на дальню стійку.

29 травня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Розігнали передачею на хід на правий фланг Кристіна й той від межі штрафного пробив над воротами.

29 травня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Немає просування в атаці від представника УПЛ.

29 травня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Миронюк виконав дальній удар із лівого флангу над воротами.

29 травня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Дахновський упав у боротьбі проти Мороза на лівому фланзі атаки, після чого почав суперечку з арбітром.

29 травня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Тайм розпочався з атак Епіцентру.

29 травня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

На заміну Мрвальєвичу вийшов Гайдучик.

29 травня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Банаду випустили замість Кухарука.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 травня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

Кучеров забрав м'яч на правому фланзі оборони у Кравчука, за що отримав підкат у ноги.

29 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, одну хвилину.

29 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Беженар пройшов до лицьової на правому фланзі штрафного, після чого виконав простріл на другий темп, але Стень у дотик пробив над воротами.

29 травня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Контроль м'яча від Епіцентру на чужій половині.

29 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Удар Стеня з лівого флангу штрафного взяв на себе захисник.

29 травня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Кристін високо підняв ногу та зачепив Дахновьского на правому фланзі захисту.

29 травня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Когут дивом потягнув удар від Кравчука з центру штрафного, після відскоку від Стеня, який зміщувався всередину з лівого флангу контратаки.

29 травня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Тепер уже Вересу треба поспішати до атаки.

27’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беженар жорстко забрав м'яч у Дахновського на правому фланзі, а з відскоку від боротьби одразу пробив здалеку Мороз у Вовченка, рикошет від якого полетів повз Когута.

29 травня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Епіцентр знову помилився під час передачі з правого флангу оборони, після чого довелось блокувати удар Шастала з протилежного боку штрафного.

29 травня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кравчука збив на лівому фланзі оборони Вовченко.

29 травня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Фол Кравчука проти Кучеренка під час закидання в напрямку чужого штрафного.

29 травня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Команди охоче збиваються до боротьби на будь-якій ділянці поля.

29 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Гості не без гріха грають у пас попереду.

29 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Шастал у зоні перед штрафним перехопив передачу Мороза з правого флангу оборони, після чого одразу пробив над воротами.

29 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Засильний пас на хід Сміяну до лівого флангу атаки.

29 травня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Тримається м'яч у центрі поля у Вересу.

29 травня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Мрвальєвич заробив на собі фол Мороза на лівому фланзі атаки.

29 травня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Доволі якісно відіграє в захисті команда з Першої ліги на старті гри.

29 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Шастал віддав пас на лівий фланг атаки для Сміяна, після чого вже на ближній замикав передачу у відповідь, але не влучив у ближній кут воріт.

29 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Пресинг від Вересу на стартових хвилинах.

1’

Спокійний початок матчу спостерігаємо.

29 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

29 травня о 14:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 травня о 14:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 29-го травня, відбудеться поєдинок перехідного поєдинку Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться кам'янець-подільський «Епіцентр» і рівненський «Верес». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:30.

Четверта команда Першої ліги проти четвертої з кінця команди УПЛ – хто сильніший? «Верес» рік тому показав, що здатний вибиратися навіть із важких ситуацій у перехідних матчах, але чи зможе команда Олега Шандрука повторити цей досвід? Хоча цього разу доречніше буде уточнити, чи зможе «Епіцентр» витягнути рівень конкуренції «елітного» дивізіону?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Епіцентр» – «Верес».