Команди обмінялися забитими голами у другому таймі

6318
16
ФК Зоря

Перед початком очної зустрічі, незважаючи на різницю у класі (на луганчан вже наступного тижня чекає старт у Лізі Європи), суперники розташовувалися поруч в турнірній таблиці. Обидві команди мали по одній перемозі і набрали по три очки. Цікавим був і той факт, що і «Зоря», і «Минай» свої попередні матчі проводили з київським «Динамо», зазнавши в них поразки. Ось тільки різниця була в тому, що футболістам із Закарпаття довелося грати з чемпіоном країни у середу. І ця обставина цілком могла відбитися на фізичній готовності гостей, особливо наприкінці гри у Запоріжжі.

Як і передбачалося, господарі поля з перших хвилин заволоділи ігровою перевагою і пішли вперед великими силами. І якщо в першу десятихвилинку їм не вдалося створити небезпечний момент біля воріт Кучера, то на 12-й хвилині «Зоря» цілком могла відкрити рахунок. Фаворов справа робив прострільну передачу на Гладкого, але той трохи не дотягнувся до м'яча.

Далі підопічні Віктора Скрипника продовжували тримати в напрузі оборону гостей, однак при завершенні атак не вистачало точних передач і практично не було ударів по воротах. Втім «Минай» ближче до середини тайму осмілів і став частіше переходити половину поля. А в кінцівці і зовсім мав дві хороші можливості вразити ціль. Спершу на 35-й хвилині Гончар непогано пробив з центру штрафного майданчика, Шевченко м'яч потягнув, але першим на добиванні опинився Ахмедзаде, який пробив вище воріт. А через дві хвилини після помилки Кочергіна (він невдало віддавав м'яч воротареві) момент виник у Білонога. Він перехопив м'яч, але промахнувся, направляючи його в дальній кут.

На 40-й хвилині Гладкий все ж таки гол забив, однак перед цим Булеца, який робив гольову передачу, несподівано випустив м'яч за лицьову лінію. Звичайно, що арбітр матчу Денис Шурман з Київської області взяття воріт відмінив.

Очікувалося, що відразу після перерви ми побачимо на полі у складі «Зорі» Шахаба або Аллах'яра, але заміна відбулася лише у «Миная». Причому у гостей з'явився не Селезньов, який теж розпочав гру на лаві запасних, а Хахльов, що поміняв малопомітного Месхі.

А потім команда Василя Кобіна вийшла вперед у рахунку. На 53-й хвилині після подачі кутового з лівого флангу в штрафному майданчику «Зорі» всіх випередив Горін і ударом головою точно спрямував м'яч у правий від себе кут воріт. Відчайдушний стрибок Шевченко не допоміг йому врятувати партнерів від пропущеного гола.

Зрозуміло, що такий поворот подій ніяк не влаштовував господарів поля і у них відразу ж сталася потрійна заміна. Разом зі згаданими іранськими нападниками в луганському клубі вийшов ще молодий бразилець Крістіан. Саме двоє з них на 65-й хвилині спорудили забитий м'яч у відповідь. Крістіан, вже перебуваючи у штрафному майданчику «Миная», побачив відкритого Аллах'яра і зробив йому передачу, а той одним дотиком прибрав захисника, а другим технічно, несильно, але точно, пробив в дальній лівий кут воріт. І буквально тут же міг відзначитися ще й Шахаб, але, вискочивши до воріт гостей, не зумів влучити у ціль.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах. На 70-й хвилині Кулієв завдав небезпечного удару, але Шевченко зіграв надійно. Потім за шість хвилин вже прийшла черга виручати свою команду Кучеру, коли били по його воротам по черзі Крістіан та Кочергін. А на 81-й хвилині вже і воротар «Миная» нічого не міг вдіяти після того, як Шахаб пробив головою з близької відстані. Тут гостей підстрахувала перекладина.

Були ще непогані моменти у Фаворова і все того ж Шахаба, щоб принести «Зорі» перемогу, проте м'яч у ворота більше не потрапив.

Нічия 1:1. Ось такою вийшла репетиція луганської команди перед відповідальним матчем плей-оф Ліги Європи з «Рапідом». Тренерському штабу є над чим подумати, щоб досягти позитивного для себе результату на євроарені.