Італія – Австрія – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020

34956
130

У суботу, 26 червня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу, в якому змагатимуться збірні Італії та Австрії. Матч Євро-2020 пройде в Лондоні на полі стадіону «Вемблі», початок о 22:00.

На місці збірної Австрії могла б бути в суботу збірна України, якби не програла у третьому турі групового етапу. Але маємо те, що маємо, а точніше, збірну Швеції. Збірна ж Австрії, програвши Нідерландам, але вигравши у Північної Македонії та України, вийшла в плей-оф на команду, яка по грі цілком виправдовує статус одного з фаворитів на перемогу в континентальній першості. Щоправда, група, в якій, крім підопічних Манчіні, були Уельс, Швейцарія і Туреччина, не виглядала аж надто складною, тому всі свої футбольні вміння італійцям доведеться показувати вже у матчах на виліт. І перший з них - у суботу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Італія - Австрія. За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.