Україна – Північна Македонія – 2:1. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу Євро-2020

76753
10

У матчі другого туру групового раунду Євро-2020 збірна України обіграла національну команду Північної Македонії з рахунком 2:1.

Чемпіонат Європи. Група С. Тур 2

Україна - Північна Македонія - 2:1

Ярмоленко (29), Яремчук (34) - Аліоскі (57)

На 57-й хвилині Аліоскі (Північна Македонія) не реалізував пенальті (воротар)

На 84-й хвилині Маліновський (Україна) не реалізував пенальті (воротар)

Шапаренко (43) - Велкоські (59), Аврамовскі (83)

Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Степаненко, Зінченко, Шапаренко (Сидорчук, 78), Маліновський (Соболь, 90+2), Яремчук (Бесєдін, 70), Ярмоленко (Циганков, 69).

Північна Македонія: Дмитрієвські, Мусліу, Велкоські (Трічковскі, 85), С.Рістовскі, Аліоскі, Спіровскі (Чурлінов, 46), Адемі (Рістевскі, 85), Ніколов (Трайковскі, 46), Барді (Аврамовскі, 77), Ельмас, Пандєв.

Арбітр: Фернандо Андрес Рапалліні (Аргентина)

Події матчу

57’
ГОЛ ! М'яч забив Егзіян Аліловскі (Північна Македонія).
34’
ГОЛ ! М'яч забив Роман Яремчук (УКРАЇНА).
29’
ГОЛ ! М'яч забив Андрій Ярмоленко (УКРАЇНА).
(31)

Коментарі 10
Сергей Иванамофф
Порадовала речевка харьковских фанатов в начале матчя и сам результат, но не качество игры и отношение наших сборников к своей работе.
limb0101
Караваев на язык скор, но уже вторую игру привозит по голу в наши ворота. Просто факт.
Ivan-Bogun
Блін, ну захист просто піпець...!!!!!!!!
Коли Бущан відбив пеналь, то македонці вибігли у штрафну раніше наших ...!!! Це просто піпець!!!
І Маліна ще не забив такий потрібний гол з пенальті в кінці гри, щоб зняти ту величезну напругу...!
Якщо захист буде так грати з Австрією, то в нас будуть великі проблеми....
Тобто гравцям захисту решта команди має надавати жорстких піндюлей, щоб ті не ходили пішки і не спали...
Пеналь в наші ворота був "лівий" 100%...На таких турнірах таких пенальті не дають...Але це карма для наших, тому що весь час раніше ігрового часу починають валяти дурня...Блін, 90 хвилин не можуть витримати концентрацію на полі, в той час ,як працівники на роботах в Україні по 8-10 годин мають витримувати цю концентрацію, щоб зробити роботу якісно...!
Крот
Зачем давать надежду, охеренно играть 1 тайм, и потом обосраться во 2м, какого хрена с аутсайдерами играем как дауны, реализация как у хлебушков