17.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Україна – Північна Македонія – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку чемпіонату Європи

Україна – Північна Македонія – 2:1. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

У четвер, 17 червня, збірна України проведе свій другий поєдинок у рамках групового раунду чемпіонату Європи. Суперником нашої команди стане збірна Північної Македонії. Матч пройде в Бухаресті на «Арені Націонале» і розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Обидві команди зазнали поразок в стартових зустрічах Євро-2020. Збірна України протистояла фавориту групи С команді Нідерландів і ледь не відібрала очки у «помаранчевих». Поступаючись з рахунком 0:2 у другому таймі, підопічні Андрія Шевченка продемонстрували характер і зрівняли результат. На жаль, останнє слово залишилося за нідерландцями, які вирвали перемогу. Північна Македонія в 1-му турі зустрічалася з Австрією і зазнала поразки з рахунком 1:3. Незважаючи на статус андердога, «леви» вчинили гідний опір суперникам: австрійці тільки в кінці зустрічі зуміли дотиснути македонців.

У четвер у збірної України вже не буде права на помилку: Північну Македонію потрібно обігравати. Будемо сподіватися, що в Бухаресті «синьо-жовті» зіграють у свою гру і доб'ються прийнятного результату.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Північна Македонія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(60 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Євро-2020 між збірними України та Північної Македонії, який відбудеться 17 червня у Бухаресті.
    • 30.32% (67)
      1. Велика перемога України
    • 47.06% (104)
      2. Мінімальна перемога України
    • 17.65% (39)
      3. Нічия
    • 3.17% (7)
      4. Мінімальна перемога Півн. Македонії
    • 1.81% (4)
      5. Велика перемога Півн. Македонії
    Результати опитування Проголосували — 221
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    lizerginnn
    online
      lizerginnn, 18.06.2021 03:33
    0
    Mac_Gyver, 17.06.2021 18:00
    Вбегать должны были Зинченко и Степаненко. Но Зина лишь стоял с недовольным видом.
    Страдает по финалу ЛЧ. Жалко парня. Теперь до конца дней своих будет ходить и печалиться.
    Akeellawar
      Akeellawar, 17.06.2021 21:35
    0
    Стільки срачу. Нащо? є результат. Неоднозначний матч але є результат.!! Переможців не судять. Підтримуй і воболівай або замовкни і йди дивитись серіали
    Vlad Knyaznin
      Vlad Knyaznin, 17.06.2021 18:09
    +1
    Победа на классе, но к сожаления Шева не смог настроить сборную, по сути продолжается та ерунда, что была весной.
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 17.06.2021 18:06
    -4
    вот именно в этой игре Марлос был бы реально лучше Цыганкова
    Августин Нара
      Августин Нара, 17.06.2021 18:05
    +6
    Дякую Караваєву за чудовий пас, а Ярмоленко и Яремчуку за реалізацію, саме ці два хлопця є лідерами команди. Дякую Бущану за те, що зробив все щоб в наших воротах не було голів. Досить важливу роль сьогодні відіграв Малиновський, відчувається, що його рівень вищий за інших футболістів. Щодо Зінченка промовчу. Кожного разу як до наших воріт наближаються я відчуваю, що зараз буде гольовий момент. Особливо коли атака іде праворуч. Беседіна не випускати, а Циганкову треба ще дати можливість себе проявити себе. В цілому результат очікуваний. Віримо в нашу збірну. Слава Україні.
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 17.06.2021 18:05
    +1
    Mac_Gyver, 17.06.2021 18:02
    Странное у тебя понятие о приятном. На кой мне Черчесов со своим стадом, если у Шевы такое же стадо?
    когда парашу ибут это всегда приятно )
    p_s_l
      p_s_l, 17.06.2021 18:02
    +4
    Alexander Chernyy, 17.06.2021 17:57
    Стыдно за игру сборной. Первый тайм нормально, во втором .... Зачем выпустили Цыганкова, если он не в форме. Загадка. А Беседин просто перерос уровень сборной. Ему тут походу неинтересно. Супер технарь, уровень Барселоны.
    Убрали Шапаренко и атака осталась без мяча. Вот и весь рвазгоор. Обе замены получились бесполезными
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 17.06.2021 18:02
    -2
    dnepryanin, 17.06.2021 18:00
    ПОБЕДЫ НЕ ПАХНУТ!!!!!!!!!!!!!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!!!!!!!!скоро Дания трахнет парашу и все все забудут)
    Странное у тебя понятие о приятном. На кой мне Черчесов со своим стадом, если у Шевы такое же стадо?
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 17.06.2021 18:00
    +2
    odiniznashih, 17.06.2021 17:55
    При чем тут Малина?
    Македонцы бьют пенальти, Бущан отбивает, македонцы набегают впятером и забивают - наши стоят на месте.
    Украина бьет пенальти, вратарь отбивает- наши по прежнему стоят.
    Где их учили?
    Вбегать должны были Зинченко и Степаненко. Но Зина лишь стоял с недовольным видом.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 17.06.2021 18:00
    +4
    _kli4ko_v_o4ko_., 17.06.2021 17:53
    Игра ничейная, австрияки победят украину
    Тобі на КВИТОК до лепрозорія на проїзд дати?
    НаХ** ти тут кац-хрюканину вкидуєш?
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 17.06.2021 18:00
    +1
    ПОБЕДЫ НЕ ПАХНУТ!!!!!!!!!!!!!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!!!!!!!!скоро Дания трахнет парашу и все все забудут)
    stalker digga
      stalker digga, 17.06.2021 17:59
    +2
    Первый тайм отлично, второй два с половиной.
    0665826283
      0665826283, 17.06.2021 17:58
    -1
    Якби , так звана збірна , грала за росію , були би чемпіонами і Европи і Світу., бо вони по світоогляду якраз блище до московитів, по іхній грі ім глибоко плювать виграють вони чи ні,бо Україна для них , подороще прадать себе за кордон.
    Webracer
      Webracer, 17.06.2021 17:58
    +8
    Після другого забитого команду наче підмінили. Таке враження, що ця гра перестала їх цікавити взагалі. Самовіддача нижче плінтуса. Соромно за таку гру.
    Alexander Chernyy
      Alexander Chernyy, 17.06.2021 17:57
    +8
    Стыдно за игру сборной. Первый тайм нормально, во втором .... Зачем выпустили Цыганкова, если он не в форме. Загадка. А Беседин просто перерос уровень сборной. Ему тут походу неинтересно. Супер технарь, уровень Барселоны.
    lizerginnn
    online
      lizerginnn, 17.06.2021 17:57
    +3
    odiniznashih, 17.06.2021 17:55
    При чем тут Малина?
    Македонцы бьют пенальти, Бущан отбивает, македонцы набегают впятером и забивают - наши стоят на месте.
    Украина бьет пенальти, вратарь отбивает- наши по прежнему стоят.
    Где их учили?
    задавай вопросы нашему тренерскому штабу. они вообще похоже бухают там на Евро. Хотя да, сейчас же даже не бухают футболисты. я хз на что они способны даже.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 17.06.2021 17:57
    0
    Igorok Киев, 17.06.2021 17:55
    Матвиенко
    Беседин или Матвиенко? я просто ох в этот момент
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 17.06.2021 17:57
    0
    доволен как слон))))))))))))))))))
    Istm
    online
      Istm, 17.06.2021 17:57
    +1
    Игорь Левченко, 17.06.2021 17:49
    Вы говорите, Казахстан была случайность!?
    і Суомі
    odiniznashih
      odiniznashih, 17.06.2021 17:57
    +2
    pricolist, 17.06.2021 17:53
    На месте Шевы я б таких пи*лей дал игрокам за второй тайм. Против македонцев должно быть стыдно так играть
    А ты думаешь, это не он перестроил игру команды? Играть вторым номером?
    p_s_l
    online
      p_s_l, 17.06.2021 17:49
    +15
    Второй тайм просрали в хлам.
    coba777
      coba777, 17.06.2021 17:51
    +13
    Беседину, що перед виходом не показали де наші ворота?
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 17.06.2021 16:35
    +13
    Ярмола и Яремчук снова тащат нашу сборную
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 17.06.2021 16:31
    +12
    Старий кінь кращий псевдо зірок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 17.06.2021 17:56
    +11
    Спасибо за игру и первые 3 очка за 8 лет на европейских первенствах.
    Но, почему же надо было довести игру до таких нервов?
    Ведь, спасло только то, что македонцы бокопорили ещё похлеще наших.
    Как же так? Цыганков левой в пустые ворота не попадает. Беседин пяткой начал опасную атаку соперника, Малиновский, вообще, запорол пеналь, а потом психовать не в тему начал.
    Короче, потрепали нервы болельщикам.
    Надо успокоиться и играть с Австрией, как играли первый тайм.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 17.06.2021 17:55
    +11
    BekXan, 17.06.2021 17:52
    С победой !Но играть так во втором тайме и давать Малине быть НЕЛЬЗЯ !
    При чем тут Малина?
    Македонцы бьют пенальти, Бущан отбивает, македонцы набегают впятером и забивают - наши стоят на месте.
    Украина бьет пенальти, вратарь отбивает- наши по прежнему стоят.
    Где их учили?
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 17.06.2021 17:52
    +11
    а бесєдін за кого грає, це взагалі футболіст?
    Сергей Сергей
      Сергей Сергей, 17.06.2021 17:50
    +11
    На данный момент, только Бущан,Яремчук и Ярмоленко заслуживают моего уважения из всей сборной. На Бущана много я наговорил в своё время и вполне заслуженно, т.к. он был часто не надежен, но на это чемпионате он заслуживает уважения (тьфу-тьфу)
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 17.06.2021 16:33
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    А где те недалёкие недолюди , который написывали зачем брать Ярмолу на Евро , а МАксЫм 777?
    dd dent
    online
      dd dent, 17.06.2021 16:29
    +11
    Ярмо - класс есть класс.
    Burevestnik
    online
      Burevestnik, 17.06.2021 17:55
    +10
    Австрия такой игры не простит.
    Второй тайм отскочили...
    Local78
    online
      Local78, 17.06.2021 17:52
    +10
    Перемога, а радості немає...
    Local78
    online
      Local78, 17.06.2021 17:50
    +10
    Бесєдін придурок
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 17.06.2021 17:49
    +10
    Можна було виграти 3-0 спокійно, так ні перетворили все на корвалол
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 17.06.2021 17:49
    +10
    Вы говорите, Казахстан была случайность!?
    Nordenus
      Nordenus, 17.06.2021 17:46
    +10
    Одно и тоже, сколько можно уже!!! Сраный валидол против Македонцев, могли как всегда спокойно побеждать, но наши клоуны творят очередную хрень!!!
    p_s_l
    online
      p_s_l, 17.06.2021 16:36
    +10
    Ярмола - гол, плюс пас
    tima fialko
    online
      tima fialko, 17.06.2021 17:55
    +9
    Вітання з ганебною перемогою,прислати яєць?
    Istm
    online
      Istm, 17.06.2021 17:52
    +9
    ЖАХЛИВИЙ другий тайм.
    перетворити матч, який просто треба було спокійно продовжити на валідольне казна-що.
    андрій кулик
      андрій кулик, 17.06.2021 17:51
    +9
    Мені стидно!!!!