Золото Магучіх, розгромні перемоги Динамо і Зорі, фіаско збірної з футзалу

Головні новини за 7 березня на Sport.ua

© Getty Images/Global Images Ukraine. Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 7 березня.

1. Два метри! Магучіх виграла чемпіонат Європи, у Геращенко – срібло. Юлія Левченко на ЧЄ-2021 у Польщі залишилася на четвертій позиції.

2. Суперечливий VAR на початку – не перешкода. Динамо впевнено обіграло Минай. Колектив Василя Кобіна грав більшу частку другого тайму в меншості.

3. Турнірна таблиця УПЛ. Динамо зберегло перевагу над Шахтарем у 4 очки. 6-8 березня проходять матчі 17-го туру Української Прем'єр-ліги.

4. Болюче фіаско в Запоріжжі. Збірна України програла Хорватії. Команда Олександра Косенка поступилася в матчі відбіркового турніру Євро-2022.

5. Прокляття Селезньова. Колос знову не забив пенальті і не обіграв Інгулець. Поєдинок на в'язкому полі в Кропивницькому завершився сухою нічиєю.

6. Манчестер – «червоний». Юнайтед зупинив тріумфальну ходу Сіті. Колектив Сульшера відправив у ворота суперників два м'ячі.

7. Нове-Мєсто-2021. Тар'єй Бьо виграв персьют, Підручний потрапив у топ-10. Завершився восьмий етап Кубка світу.

8. Сіренко розвивається. Але поки навіть до топ-проспектів ще рано. Лев Кравців – про те, що Сіренко, виявляється, ще може вирости, як боксер.

9. Зміна тренера не допомогла: Зоря в Запоріжжі знищила Львів Безсмертного. Луганчани продовжили переможну серію в чемпіонаті до семи матчів поспіль.

10. Інтрига в Прімері зберігається. Атлетіко втратив перемогу над Реалом. На гол Луїса Суареса в першому таймі, Карім Бензема відповів на 88-й хвилині.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!