Інтрига в Прімері зберігається. Атлетіко втратив перемогу над Реалом

На гол Луїса Суареса в першому таймі, Карім Бензема відповів на 88-й хвилині

3640
5

Цей матч мав дуже важливе значення для підсумкового розподілу місць в іспанській Прімері в нинішньому сезоні. Адже в разі перемоги, лідер турніру «Атлетіко» вже б випереджав «Реал» на 8 очок, що з урахуванням матчів, що залишились, робило б підопічних Дієго Сімеоне головним фаворитом в боротьбі за чемпіонське звання.

І перший тайм господарі поля провели досить впевнено, забивши швидкий гол вже на 15-й хвилині. Гольову атаку на правому фланзі розігнав Льоренте. Він швидко промчав з м'ячем метрів тридцять і видав відмінну передачу вперед на хід Луїсу Суаресу. Уругвайський форвард теж зіграв здорово, точно пробивши зовнішньою стороною бутси в дальній від себе кут воріт.

Далі до перерви гра йшла з невеликою ігровою перевагою «Атлетіко», який контролював хід матчу, більше володіючи м'ячем і майже не давши нічого створити супернику біля своїх воріт.

Втім у другому таймі ми побачили зовсім інший «Реал». Отримавши вказівки від Зінедіна Зідана, гості відрядили в атаку велику кількість футболістів і раз по разу створювали напругу біля воріт Облака. Втім і «Атлетіко» намагався небезпечно контратакувати, особливо на самому початку другого тайму. Але Куртуа був надійний, відбивши удари з близької відстані від Карраско, Суареса і Льоренте.

Особливо «гаряче» стало біля воріт господарів поля наприкінці матчу. Тричі в період з 80 по 81 хвилину Бензема мав можливість пробити Облака, проте голкіпер «Атлетіко» зіграв чудово. І коли, здавалося, що підопічні Дієго Сімеоне все ж таки зуміють відстояти переможний для себе результат, все той же Бензема досяг успіху. Французький нападник «Реала» наважився продертися по центру і це у нього вийшло. Він увірвався з м'ячем в штрафний майданчик господарів поля, обігрався в «стіночку» з Каземіро і забивав вже практично у порожні ворота.

Ось так «Атлетіко» втратив перемогу над «Реалом», зберігши інтригу в чемпіонаті Іспанії. Більш того, після гостьового успіху над «Осасуною» 2:0 в цьому турі, вже на відстані трьох очок від лідера знаходиться «Барселона».